בית אפליקציות דיווח: פייסבוק תספק שירות תשלומים באמצעות המסנג'ר

דיווח: פייסבוק תספק שירות תשלומים באמצעות המסנג'ר

0
פייסבוק מסנג'ר

פייסבוק (Facebook), שהציגה לאחרונה עוזרת וירטואלית אישית באפליקציית המסנג'ר, ואת היכולת להעביר כספים לחברים, לא מסתפקת ככל הנראה בזה.

לפי The Information, בקוד המעודכן של האפליקציה ל-iOS נראו עדויות לכך שהחברה מתכננת להשיק בעתיד שירות תשלומים אלקטרוני שיתחרה בשירותים דומים כמו Apple Pay, Samsung Pay והארנק האלקטרוני של גוגל. הכוונה היא שבעתיד יוכלו משתמשים להשתמש במסנג'ר כדי לשלם פיזית בחנות עבור מוצרים שהם רוכשים. מנכ"ל החברה מארק צוקרברג הודה בעבר כי הם עובדים על "להחליק את כל עסקאות התשלומים שאנחנו מבצעים".

בנוסף נטען כי בקוד של האפליקציה יש עדות לא ברור למשהו שנקרא "שיחות סודיות" – ייתכן ומדובר באופציה להצפנת מידע (כמו בוואטסאפ), או היכולת להסתיר הודעות מסוימות בשיחות מסוימות. פיצ'רים עתידיים נוספים שמוחבאים בקוד כוללים סנכרון של לוחות שנה (פלוס פיצ'ר שמכונה "ארגן את היום שלך"), שיתוף ציטוטים מתוך מאמרים ושיגור של עדכוני סטטוס רק לאנשים נבחרים.

קשה לדעת כרגע מה מבין אלה ימצא את עצמו במסנג'ר בעתיד, אבל כך או כך עושה רושם שפייסבוק לא מפסיקה להשקיע באפליקציית השיחות שלה במקביל לעובדה שוואטסאפ גם כן בבעלותה.

 

 

אפשר להציע לך חברות? כל העדכונים הכי חמים אצלכם בפייסבוק
Connect!