פייסבוק (Facebook) הציגה אתמול בערב מספר סטטיסטיקות שקשורות לשימוש ברשת החברתית הפופולארית, הכולל יותר מ-400 מיליארד פעולות שהיא מכנה פעולות Open Graph ששותפו בחזרה לפייסבוק נכון לסטטיסטיקות שנאספו עד החודש.

לפי פייסבוק, פעולות אלו הן הפעולות ברמת האינטראקציה הגבוהה ביותר שהמשתמשים יכולים לבצע ביישומים שקשורים לפייסבוק. כדוגמאות לאותן פעולות היא סיפקה מעקב, סימוני אהבתי, הקשבה למוזיקה, קריאת מאמרים, צפייה בסרטונים ועוד. באופן ממוצע, כך טוענים בחברה, משתמשים בוחרים לשתף את הפעילויות שלהם ביישומים למעלה ממיליארד פעמים ביום, אבל היא לא סיפקה נתונים לגבי פירוט השיתופים, שכוללים גם שיתופים אוטומטיים, או כאלו שמבוצעים מיישומי צד שלישי, ובכל מקרה, עם כמות השיתופים האדירה שמייצרים המשחקים בפייסבוק, זה לא ממש מפתיע ברשת בה יש למעלה ממיליארד משתמשים.

בנוסף, נכון לחודש זה, שותפו בפייסבוק 100 מליון שירים, אלבומי ותחנות רדיו שנוגנו 40 מיליארד פעמים באמצעות יישומים משולבים, וכן 1.47 מליון ספרים. (מקור)

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.