יצרנית השעונים קסיו (Casio), שנכנסה בשנה שעברה לתחום השעונים החכמים לראשונה, הציגה שעון חכם נוסף אשר ירוץ על Android Wear 2.0, הגרסה הבאה של מערכת ההפעלה למחשוב לביש מבית גוגל (Google) שטרם הושקה.

השעון מדגם Casio WSD-F20 יהיה דומה חיצונית לדור הראשון, ה-WSD-F10: הוא יכיל את אותם שלושה הכפתורים בצד הימני, הוא חסין בפני מים על לעומק של 50 מטרים, ויעמוד בסטנדרט הקשיחות הצבאי MIL-STD-801G לשרידות בתנאים קיצוניים. המסך בגודל 1.32 אינץ' ברזולוציה 320×330 פיקסלים עם ציפוי anti-fouling, שאמור להגן על התצוגה מפני לכלוכים וטביעות אצבע.

הדור השני יכיל גם מקלט GPS מובנה שמסוגל לעקוב אחר מיקום המשתמש. WSD-F20 ישתמש במאגר המפות של Mapbox ויהיה ניתן להוריד מפות לשימוש במצב לא מקוון. בנוסף ניתן להוסיף טקסטים והערות לכל מיקום במפה כדי שהמשתמש יוכל לזכור את נקודות העניין שביקר בהם. באמצעות אפליקציית Moment Link ניתן להציג מיקום של קבוצת חברים ולתקשר אחד עם השני בהודעות טקסט, אפשרות הבלעדית רק למשתמשי האנדרואיד.

השעון החדש יתחיל להימכר החל מה-21 באפריל במחיר של 499 דולר. בנוסף הודיעה קסיו כי גם הדור הראשון ישתדרג ל-Android Wear 2.0, אך מכיוון שהמערכת עוד לא הושקה כאמור, אין עדיין תאריך מדויק. Android Wear 2.0 הייתה אמורה להיות משוחררת בסתיו האחרון, אך נדחתה לתחילת 2017.

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • ‫שחר גבאי‬‎

  איזה שעון חלום, יש מצב שאני הולך על זה. אפשר לקבל מפרט טכני מלא?

 • Elad Hazam

  חברה ענקיייתתתת ומצוינת והשאלה הכי גדולה שלי – כמה בדיוק התענוג הזה יעלה?

 • itamar4444

  אני מניח שקסיו מבינים שכל הדיבור על זה שהשעונים החכמים בלי עתיד הם שטויות במיץ. ברור שזה רק עניין של זמן עד שזה יפרוץ, בסופו של דבר לא ישארו שעונים לא חכמים (חוץ מאולי שעונים מכנים יוקרתיים על קפיץ וגם זה פחות מהיום כי מי שרוצה פוזה יוכל לעשות את זה גם עם מוצר טכנולוגי יקר במיוחד).
  אני מניח שבערך הכמות שהיום הולכים עם שעון ילכו עם שעון חכם. והפרש המחיר גם לא יהיה גדול. כל חברת שעונים עממית כמו קסיו חייבת להתכונן ליום הזה עם היא לא רוצה לסיים כמו חברות המוביל שלא השתלבו בסמארטפונים או חברות הצילום שחשבו שישתמשו בפילים לנצח

 • itamar4444

  חברה מצוינת אין עלהם. גם איכות מעולה וגם מחירים סבירים בהחלט. גם מחשבונים מדעיים שלהם ללא תחרות ( למרות שיש הרבה חיקויים ) אני מקווה שיצליחו בעולם הטכנולוגיה המובייל של היום שהוא שונה מאוד מהעולם שהם פעלו בו עד עכשיו. למרות שהם חברה טכנולוגיות האופי שונה, בעולם השעונים והמחשבים אפשר להשיק דגם( ומצוין ) חדש פעם בהרבה שנים, ואפילו להמשיך ליצר ולמכור את הדגמים הישנים במשך יותר מעשר שנים. ( המחשבון שלמדתי אתו לבגרות והשעון שלבשתי בתיכון עדיין נמכרים ועדיין הם מוצרים מעולים. למרות שיש גם דגמים חדשים יותר)