יצרנית השעונים קסיו (Casio), שנכנסה בשנה שעברה לתחום השעונים החכמים לראשונה, הציגה שעון חכם נוסף אשר ירוץ על Android Wear 2.0, הגרסה הבאה של מערכת ההפעלה למחשוב לביש מבית גוגל (Google) שטרם הושקה.

השעון מדגם Casio WSD-F20 יהיה דומה חיצונית לדור הראשון, ה-WSD-F10: הוא יכיל את אותם שלושה הכפתורים בצד הימני, הוא חסין בפני מים על לעומק של 50 מטרים, ויעמוד בסטנדרט הקשיחות הצבאי MIL-STD-801G לשרידות בתנאים קיצוניים. המסך בגודל 1.32 אינץ' ברזולוציה 320×330 פיקסלים עם ציפוי anti-fouling, שאמור להגן על התצוגה מפני לכלוכים וטביעות אצבע.

הדור השני יכיל גם מקלט GPS מובנה שמסוגל לעקוב אחר מיקום המשתמש. WSD-F20 ישתמש במאגר המפות של Mapbox ויהיה ניתן להוריד מפות לשימוש במצב לא מקוון. בנוסף ניתן להוסיף טקסטים והערות לכל מיקום במפה כדי שהמשתמש יוכל לזכור את נקודות העניין שביקר בהם. באמצעות אפליקציית Moment Link ניתן להציג מיקום של קבוצת חברים ולתקשר אחד עם השני בהודעות טקסט, אפשרות הבלעדית רק למשתמשי האנדרואיד.

השעון החדש יתחיל להימכר החל מה-21 באפריל במחיר של 499 דולר. בנוסף הודיעה קסיו כי גם הדור הראשון ישתדרג ל-Android Wear 2.0, אך מכיוון שהמערכת עוד לא הושקה כאמור, אין עדיין תאריך מדויק. Android Wear 2.0 הייתה אמורה להיות משוחררת בסתיו האחרון, אך נדחתה לתחילת 2017.