קסיו (Casio) נכנסת לראשונה לעולם השעונים החכמים ומשיקה את WSD-F10, השעון המוקשח הראשון המבוסס על מערכת ה-Android Wear. השעון החל להימכר ישירות בחנות Google Play Store וכן באתר אמזון (Amazon) במחיר של 500 דולרים בדיוק.

הקסיו WSD-F10 מצויד במסך עגול 1.32 אינץ’ ברזולוציה של 320 על 300 פיקסלים ובעל גוף עמיד לזעזועים ונפילות התואם לתקן MIL-STD-810G. זה בעיקר אומר כי השעון מסוגל לשרוד בתנאים קיצוניים בתנאי שטח עם חסינות למים עד לעומק של 50 מטר והגנה כנגד טמפרטורות קיצוניות.

בצד התוכנה, השעון של קסיו מגיע עם מספר תוספות מלבד אלו של מערכת האנדרואיד. כך ישנם כלים שיספקו מידע על מיקומנו, גובה ומצפן דיגיטלי. ישנה אפליקציה שעוקבת אחר מזג האוויר ומספקת התראות חשובות כמו האם יש סערה בדרך או כאשר השקיעה מתקרבת.

השעון מצויד בחומרה סטנדרטית למדי הכולל זיכרון עבודה של 512 מגה-בייט, אחסון של 4 גיגה-בייט, אבל הסוללה היא דווקא החלק המעניין ולדברי קסיו, היא תחזיק כחודש עבודה כאשר התקשורת עם הטלפון מבוטלת ומעבירים את התצוגה לשחור לבן.

השעון מותאם לעבודה עם מכשירי אנדרואיד (4.3 ומעלה) ו-iOS (מגרסה 8.2 ומעלה) וזמין למכירה בארה”ב בלבד.

https://www.youtube.com/watch?v=aXWhv0Yd5Sg

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.