ימים בודדים בלבד לאחר ההכרזה של אפל (Apple) על שני מכשירי האייפון החדשים, הלא הם ה-iPhone 6 וה-iPhone 6 Plus, כעת הם זמינים להזמנה מוקדמת. המכשירים ניתנים לרכישה דרך אתר החברה, שם ניתן לבחור את הדגם שנרצה, את הצבע,  נפח האחסון וכן את ספקית הסלולר אליה נרצה להתחייב בארה"ב.

 

בין האפשרויות ניתן לבחור בדגם ה-iPhone 6, שמחירו מתחיל מ-199 דולרים לגרסת ה-16 ג'יגה-בייט, או בדגם ה-iPhone 6 Plus שמחירו מתחיל מ-299 דולרים לגרסת ה-16 ג'יגה-בייט. נזכיר כי במכשירים החדשים אפל החליטה לוותר על גרסת ה-32 ג'יגה-בייט וכי בתמורה למחיר של דגם זהמקבלים כעת נפח אחסון של 64 ג'יגה-בייט. המחיר עולה ב-100 דולרים עם כל קפיצה בכמות הזכרון (1286416), וניתן גם להזמין את המכשיר בגרסאת SIM-Free (פתוח לכל הרשתות) דרך T-Mobile במחיר של 649 דולרים ל-iPhone 6 ו-749 דולרים ל-iPhone 6 Plus. נוסף על הדגמים החדשים, אפל עדיין מאפשרת לרכוש את ה-iPhone 5S במחיר של 99 דולרים לגרסת ה-16 ג'יגה-בייט או 149 דולרים לגרסאת ה-32 גי'גה-בייט (גרסאת ה-64 ג'יגה-בייט ירדה מהמדפים) בהתחייבות לשנתיים לתוכנית או במחיר של החל מ-549 דולרים לגרסת SIM-Free. ה-iPhone 5C מוצע כעת בחינם למי שמוכן להתחייב לחוזה של שנתיים, אך נפח הזכרון כולל רק 8 ג'יגה-בייט.

ביום שלישי האחרון אפל הכריזה על ה-iPhone 6 וה-iPhone 6 Plus, הדור הבא של מכשירי האייפון וכי זו השנה השנייה ברציפות שאפל מכריזה על זוג מכשירים באירוע אחד. שניהם פועלים על מעבד ה-A8 של החברה, הכולל ביצועים כפולים מקודמו,  בגבם מצלמת 8 מגה פיקסל משודרגת, את ה-Touch ID המוכר וכמובן עיצוב חדש. ההבדל העיקרי בין המכשירים הוא גודל המסך, שעומד על 4.7 אינץ' ב-iPhone 6 ו-5.5 אינץ' ב-iPhone 6 Plus. כידוע, אפל לא מבצעת משלוחים לישראל אך היא הבטיחה כי מכשירי האייפון החדשים צפויים להגיע לעוד שלל שווקים עד לסוף השנה הנוכחית, ועל פי ניסיון העבר ייתכן בהחלט כי ישראל בניהם. המשלוחים צפויים לצאת ללקוחות המאושרים כבר ב-19 לחודש, אז גם ייפתחו הדלתות והמוני אנשים יתחילו לזרום אל תוך החנויות בניסיון לשים את ידיהם על המכשיר.