יחד עם מכשיר ה-iPhone 6, הוכרז היום גם גרסה מוגדלת בשם iPhone 6 Plus (אייפון 6 פלוס), הפאבלט הראשון של אפל, כשההבדל הניכר הוא המסך אשר צמח לעבר ה-5.5 אינץ'.

מפרט זהה, מסך שונה
ה-iPhone 6 Plus זכה לעיצוב דומה לזה של ה-iPhone 6 עם המסגרת העגלגלה, ולכן גם נראה זהה וכך גם החומרה, כמעט. המסך אשר גדל ל-5.5 אינץ' מציג רזולוציית Full HD, או 1920 על 1080 פיקסלים, 128 פיקסלים יותר בהשוואה לרזולוציה של ה-iPhone 5S, ולזה אפל קוראת Retina HD. בעיקר זה אומר כי אפל לראשונה מתיישרת עם מסכי ה-16:9 הסטנדרטיים שיש כיום בעולם המובייל ויתרה מכך, ממשק המערכת של iOS 8 הרצה על המכשיר תותאם במיוחד לרוחבו, מה שלא קרה עד היום במכשירי אפל, דבר שיספק למשתמש תחושה של מסך גדול עוד יותר.

כמשיר הדור החדש, אפל הציגה גם את שבב ה-Apple A8 החדש, בדומה לקיים ב-iPhone 6 וזהו ממשיכו של ה-A7 התומך בעבודה של 64 ביט. השבב יציע מהירות עבודה גבוהה יותר של כ-25% לעומת קודמו ויביא 50% שיפור בביצועים הגרפיים. הוא יוצע בנפחים של 16, 64 ו-128 ג'יגה בייט.

מצלמה משופרת
ה-iPhone 6 Plus יכלול מצלמה המסוגלת לצלם וידאו ב-1080p עד 30 ו-60 פריימים לשנייה, וגם ניתן אם נרצה לצלם וידאו בהילוך איטי עד 240 פריימים לשנייה בפונקציה המכונה Slo-Mo. המצלמה היא 8 מגה פיקסל עם חיישן ייצוב אופטי זאת בניגוד לדגם ה-iPhone 6 המצויד בייצוב דיגיטלי. ה-True Tone פלאש השתנה לצורה מעוגלת בעל שתי נורות LED האחת לקרה והשנייה חמה אשר יחד מספקים צבע טבעי יותר בעת צילומים בתאורה נמוכה. בנוגע לחיי הסוללה, באפל מבטיחים שהיא תספיק לעד 80 שעות האזנה למוזיקה, 14 שעות צפייה בוידאו, 12 שעות גלישה ועד 24 שעות שיחה, כל הנתונים הללו כמובן מושפעים באופן ישיר מגודלו של המסך.

קרא עוד:  הדלפה: Galaxy S20 Ultra ייראה שונה מהאחרים בסדרה

Apple iPhone 6 and iPhone 6 Plus BACK

אפל הציגה באירוע גם את שירות התשלומים Apple Pay, שירות שיאפשר שימוש בחיישן ה-NFC אשר ממוקם בחלק העליון של המכשיר ודרכו ניתן יהיה לשלם במגוון גדול של רשתות ברחבי ארה"ב עם כרטיס האשראי המוצמד לחשבון ה-iTunes או כרטיסים אחרים שניתן יהיה להזין לחשבון. כל אלו ועוד כמובן יחד עם גרסת ה-iOS 8 אשר תרוץ עליו.

ה-iPhone 6 Plus יושק באופן רשמי בתאריך 19.9 ב-3 צבעים של זהב, לבן ושחור וכסף. מחירו יעמוד על 299 דולרים במסגרת חוזה לשנתיים לדגם הבסיסי, שעד סוף 2014 הוא יגיע לעוד 112 מדינות.

עוד בנושא

http://www.youtube.com/watch?v=-ZrfXDeLBTU

Apple iPhone 6 Plus

מכשיר ה-iPhone 6 Plus הוא הגרסה המוגדלת עוד יותר של ה-iPhone 6 שהוכרזו יחדיו. הוא מסמן את כניסתה לראשונה של אפל לתחום הפאבלטים עם מסך בגודל 5.5 אינץ' ברזולוציית Full HD. למכשיר מסגרת עגלגלה בהשוואה לקודמיו והוא רץ על שבב ה-Apple A8 כפול הליבה ואחסון בנפח משתנה של 16 עד 128 ג'יגה בייט לבחירה. בגבו מצלמה 8 מגה פיקסל עם פלאש LED כפול וצילום Full HD גם בהילוך איטי והוא רץ על מערכת ה-iOS 8.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
כתב ומסקר ב-TGSpot ממאי 2010. חובב בעיקר את מוצרי אפל, ומתעסק בעיקר בה ובנושאים שמסביבה. בעל ניסיון רב באתר ובתחום הסלולר. מוטו בחיים: "Never give up on such a wonderful life".