לא רק המפתחים נהנים: אם אתם משתוקקים לבדוק את הגרסה הבאה של iOS 10, אפל (Apple) נותנת לכם את ההזדמנות  לנסות אותה לפני כולם, גם בלי לשלם על חשבון מפתחים.

את הגרסה החדשה שתושק בחודשי הסתיו, ניתן להתקין על האייפון או האייפד על ידי רישום והצטרפות ל-Apple Beta Program המאפשרת ללקוחות החברה לנסות את גרסאות התוכנה שנמצאות תחת פיתוח כמו iOS 10 ו-macOS Sierra שהוכרזה לאחרונה ולספק משוב בנוגע לבאגים ושיפורים שהוצגו בגרסאות אלה.

אמנם לא מדובר בגרסה הסופית שתושק בסוף השנה, אלא בגרסת בטא שלפי הדיווחים של המפתחים היא עדיין מלאה בבאגים כמו פונקציות שלא פועלות והתרסקויות של אפליקציות, כך שאם מכשיר האפל שברשותכם חשוב לכם לשימוש מלא – לא היינו ממליצים לעשות זאת. כן תוכלו לנסות את שלל החידושים האחרונים כמו מסך ההתראות המשודרג המציג ווידג’טים חיים, עיצוב חדש ורענן, אפשרות להסתיר חלק מאפליקציות המערכת, שילובה המוגבר של סירי, תוספות של אפקטים ואומג’י למסנג’ר ועוד.

למעוניינים, יש להצטרך לתוכנית כאן ואם החלטתם שעוד מוקדם, כדאי לקרוא את ההצצה הראשונה שלנו על iOS 10 שם כתבנו על כל החידושים במערכת וכל מה שצריך לדעת לקראת השקתה הקרובה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.