אתמול בערב שחררה אפל (Apple) עדכון למערכת ההפעלה iOS שמספרה 8.0.1. הגרסה החדשה הייתה אמורה להביא לתיקון למספר רחב של באגים קטנים אך מעצבנים שהתגלו לאחר יציאתה הרשמית של המערכת, וגם לתקן את באג ה-HealthKit שמנע מהאפליקציות לפעול על גרסה זו.

לאחר שהעדכון הותקן, משתמשי iPhone 6 ו-iPhone 6 Plus החלו לדווח על באגים משמעותיים בעת העדכון: הקליטה הסלולרית נעלמה כלא הייתה, וה-Touch ID חדל מלעבוד. לאחר זמן קצר, אפל משכה את העדכון והפסיקה להחתימו דרך ה-iTunes.

כמספר שעות לאחר התקרית, אפל פתחה עמוד תמיכה המסביר למשתמשים שהספיקו לעדכן כיצד לשנמך בחזרה ל-iOS 8 דרך תוכנת ה-iTunes. בינתיים, באפל כבר ציינו שהם עובדים במרץ על גרסה 8.0.2 שתפתור את כל הבעיות שהיו ב-8.0.1, שתגיע ב"הימים הקרובים". נקווה שבמקביל הם יאתרו מספר באגים נוספים ולתקן אותם ביחד עם 8.0.2.

גרסת iOS 8.0.1 היא לא הצרה היחידה שפוקדת את אפל לאחרונה. פרשת המכשירים המתעקמים מעוררת גלים והדים ברחבי הרשת, גם אם מדובר במספר קטן של יחידות פגומות. אפל עדיין לא פרסמה את תגובתה הרשמית לנושא ויהיה מעניין לשמוע אותה, אם תהיה כזו.

שתף:
-פרסומת-
כתב ומסקר ב-TGSpot ממאי 2010. חובב בעיקר את מוצרי אפל, ומתעסק בעיקר בה ובנושאים שמסביבה. בעל ניסיון רב באתר ובתחום הסלולר. מוטו בחיים: "Never give up on such a wonderful life".
 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  העדכון 8.02 יצא יותר מהר ממה שחשבתם,אני כרגע עליו,כול הכבוד לאפל על המהירות.

 • איך מפתחים מערכת הפעלה???

  איך בכלל מפתחים גירסה של מערכת הפעלה או מערכת הפעלה חדשה ?באיזה מחשב משוכלל ?
  אני יודע שאנדרואיד ו ios מבוססות על לינוקס -אז פשוט לוקחים את לינוקס ומשנים אותה
  עד שנוצרת מערכת חדשה ?באיזה כלים?יש תוכנת מחשב מיוחדת ? יש פה מישהו שיכול להסביר
  את זה ? אני לא מוצא בשום מקום באינטרנט מידע על זה .

  • צ'קה

   כנס למנוע החיפוש של גוגל ורשום:
   איך מפתחים מערכת הפעלה

   בהצלחה.