הקרב האינסופי בין אפל (Apple) לגוגל (Google) ממשיך גם על בימות ההכרזה: באירוע אמש ניצלה אפל, שוב יש לציין, להתנגח במערכת האנדרואיד (Android) כאשר קרייג פדריקי (Craig Federighi) הציג את אימוץ מערכת ה-iOS 8 בהשוואה לגרסאות השונות של האנדרואיד.

בשקופית שהוצגה באירוע נאמר כי iOS 8 כבר חולשת על 48 אחוז מסך המכשירים התומכים זאת בתוך 26 ימים לבד. לעומת זאת הדגיש פדריקי , כי גרסת ה-KitKat הקיימת כמעט שנה בשוק היא רק עם 25 אחוזים מסך מכשירי האנדרואיד. כדי להדגיש את ההבדלים, נאמר כי יותר ממחצית ממשתמשי האנדרואיד עדיין רצים על גרסת ה-Jelly Bean המיושנת.

ios-adoption

ואולם אפל לא התייחסה לכך ששוחררו שתי גרסאות עדכון, 8.0.1 ו-8.0.2 אחת אחר השנייה. העדכון הראשון שהיה אמור להביא את בשורת ה-HealthKit ולפתור בעיות במקלדות צד שלישי, הביא עימו באג חמור – ניתוק מהרשת הסלולרית וכן בעיות עם חיישן ה-Touch ID. העדכון השני בא למעשה לפתור את תקלות אלה, אך כאמור אפל לא ציינה את דברים אלה באירוע.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.