לאחר שחרור גרסת ה-iOS 8.0.1 ותלונות המשתמשים על בעיות בקליטה הסלולרית במכשירי ה-iPhone 6 ו-iPhone 6 Plus וחוסר יכולת להשתמש בחיישן ה-Touch ID, משחררת אפל את גרסה 8.0.2 לתיקון בעיות אלו.

העדכון החדש שגודלו כ-80 מגה בייט וזמין להורדה לכל מכשירי האייפון 4S ומעלה, מכשירי האייפד דור שני ומעלה והאייפוד טאצ' דור חמישי, מגיע כ-24 שעות לאחר התלונות שהתקבלו בפורומי התמיכה של אפל. כאמור, בנוסף לבעיות הקליטה והוצאת חיישן ה-Touch ID מכלל שימוש, הגרסה החדשה פותרת את הבאג לפיו אפליקציות שדרשו התממשקות עם אפליקציית הבריאות והכושר HelthKit אינן הופיעו בחנות היישומים כמו גם תמיכה טובה יותר בפיצ'ר ה"קשר משפחתי" אותו הציגה עם השקתה של הגרסה החדשה, תיקון בעיות שמנעו מאפליקציות צילום מסויימות לגשת לגלריית התמונות המובנית, תיקון בעיית הרינגטונים שאינם הופיעו לאחר שחזור מ-iCloud ועוד מספר באגים קטנים שהשפיעו על חווית השימוש בגרסה החדשה.

אמש, לאחר שחרורה של גרסת iOS 8.0.1 שהייתה אמורה לפתור חלק ניכר מהבאגים שהתגלו עם השקת גרסה 8.0, משתמשים רבים בעלי המכשירים החדשים דיווחו כי העדכון הוציא למעשה את מכשירם מכלל שימוש והם אינם יכולים לקבל ולהוציא שיחות. על פי הדיווחים השונים שעלו ברשת לאחר עדכון הגרסה ועל פי הציוצים ברשת החברתית טוויטר, העדכון החדש אכן פותר בעיות אלו ומורגש שיפור ניכר הן במהירות והן בתפקוד המכשיר.

הגרסה החדשה, זמינה להורדה דרך מנגנון העדכונים מהאוויר (OTA) או לחילופין דרך תוכנת ה-iTunes הביתית.