היצרנית הסינית ZTE חשפה את ZTE Small Fresh 5, מכשיר שוק ביניים במחיר נמוך המשלב מספר מאפיינים השייכים לשוק הגבוה כמו מערך הצילום הכפול, זיכרון עבודה 4 ג'יגה-בייט ועיצוב מתכתי.

כאמור, אחת מתכונותיו המרכזיות של ZTE Small Fresh 5 היא מערך הצילום הכפול בגבו הממוקם מעל חיישן טביעת האצבע. המערך משלב חייישן באבחנה של 13 מגה-פיקסל ולצידו חיישן נוסף באבחנה של 2 מגה-פיקסל שביניהם ממוקמת תאורת הבזק. מטרת הימצאותם של זוג החיישנים אינה שונה ממקרים קודמים בהם הוצג מערך שכזה, והם מאפשרים יצירת עומק לתמונה וטשטוש הרקע תוך מיקוד בעצמים מסוימים. בקדמת המכשיר חיישן 5 מגה-פיקסל לצילומי סלפי.

עוד ניתן לראות ב-Small Fresh 5 כי מלבד שלושת לחצני הניווט בתחתית המסך, קיימים לא פחות מחמישה כפתורים פיזיים. בדופן שמאל ממוקמים זוג לחצני השמע, ובדופן ימין לחצן הכיבוי וההדלקה. אבל מלבד אלו, זוג כפתורים נוסף בדופן ימין יכולים לשמש להפעלה מהירה של אפליקציות ופעולות בהתאמה אישית של המשתמש.

שאר המפרט מכוונים את ZTE Small Fresh 5 לשוק הביניים, שכן המסך הוא בגודל 5 אינץ' בלבד ברזולוציית 720p. השבב שבתוכו הוא Snapdragon 425 מרובע הליבות תוצרת קוואלקום (Qualcomm) שרץ בתדר 1.4 ג'יגה-הרץ עם השבב הגרפי Adreno 308. זיכרון העבודה (RAM) במכשיר הוא בנפח 3 או 4 ג'יגה-בייט בהתאם לדגם ונפח האחסון המובנה הוא 16 או 32 ג'יגה-בייט בהתאמה עם אפשרות הרחבה. הסוללה היא בקיבולת 2,500 מיליאמפר/שעה, והוא מריץ את גרסת אנדרואיד 7.1.1 (Android 7.1.1) ועליה ממשק המשתמש הקנייני MiFavor UI 4.2.

קרא עוד:  מוטורולה תשיק את One Zoom עם אפליקציות של אמזון

מחירו של ZTE Small Fresh 5 מתחיל מ-146 דולר (כ-517 ש"ח) ומגיע עד 205 דולר (כ-726 ש"ח) לדגם הזיכרון המורחב. השקתו צפויה בסין תחילה ב-5 ביולי וצבעיו אפור, זהב, כחול וירוק.