יצרניות החומרה החלו להבין את הפוטנציאל הטמון בהוספת טכנולוגיית ה-LTE למכשיריהם, ואט אט גם המכשירים הזולים יותר זוכים לתמיכה ברשתות דור רביעי.

מי שמחפש מכשיר לא יקר אבל תומך ב-LTE, יכול להוסיף אפשרות נוספת לרשימה: ZTE השיקה את Nubia 5S Mini LTE, אשר יימכר כבר החודש במחיר של 279.99 דולרים.

ה-ZTE Nubia 5S Mini LTE מצויד במסך 4.7 אינץ’ ברזולוציה של 1,280×720 פיקסלים ובעל עיצוב דק למדי של 7.6 מ”מ. בפנים מוצאים את המערכת על שבב מרובעת הליבות Snapdragon 400, בדומה לקיים במכשירי המיני האחרים כדוגמת Galaxy S5 Mini, LG G2 Mini ועוד, וזאת לצד זיכרון עבודה הגדול בקטגוריה של 2 גיג’ה-בייט, אחסון פנימי של 16 ג’יגה-בייט הניתן להרחבה וסוללת 2,000mAh.

אבל ה-Nubia 5S נותן עוד יותר בתמורה למחירו, ומצויד במצלמה 13 מגה פיקסל עם חיישן BSI וכן מצלמה 5 מגה פיקסל בקדמתו, כך שלא מדובר במכשיר ביניים לפחות בכל הקשור לצילום.

הוא ירוץ על מערכת האנדרואיד, באופן מפתיע בגרסה 4.3 , וזמין כבר עכשיו להזמנה מוקדמת באתר Amazon.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.