קצת לפי התערוכה רמזה ZTE שהיא הולכת להציג טלפון חדש במשפחת ה-Axon המובילה שלה, וגם התייחסה לכך שהיא תשיק מכשיר שתומך ב-5G. אבל בתערוכה עצמה, כש-ZTE הכריזה על המכשיר, התברר שלמעשה מדובר רק באחד: Axon 10 Pro 5G, והוא יגיע לידי הלקוחות עוד השנה.

ב-Axon 10 Pro 5G מנסה היצרנית להציע את כל מה היכולות שמאפיינות מכשירי דגל ב-2019. הוא מצוידבמערך צילום כפול, מסך מקצה-לקצה עם מגרעת בצורת טיפה, קורא טביעת אצבע מתחת למסך ועיצוב הכולל שני חלקי זכוכית המוקפים במסגרת מתכתית.

בנוסף, המכשיר מבוסס על פלטפורמת ה-Snapdragon 855 של קוואלקום (Qualcomm) עם המודם Snapdragon X50, התצורה השכיחה במכשירים הראשונים שמגיעים לשוק עם תמיכה בדור חמישי.

כן הוסיפה ZTE כי במכשיר יעשה שימוש בבינה מלאכותית על מנת לווסת את העומס על המעבד והזיכרון כדי להציע שיפור בביצועים.

מעבר לכך בהודעה שפרסמה החברה לא צויינו שאר פרטי המפרט הטכני של המכשיר אך על פי הדיווחים הלא רשמיים מדובר במסך AMOLED בגודל 6.47 אינץ' ובאבחנה של 2340×1080 פיקסלים, זיכרון עבודה בנפח 6 גיגה-בייט וזיכרון פנימי לאחסון בנפח 128 גיגה-בייט.

ב-ZTE טרם התייחסו למחיר או תאריך ההשקה הרשמי, אבל היא כן ציינה כי המכשיר יגיע לידי הלקוחות במהלך חצי השנה הראשונה של 2019.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.