היצרנית הסינית ZTE משיקה דגם נוסף למכשיר הדגל שלה: Axon 7 Premium Edition. המכשיר החדש מהווה גירסת פרימיום ל-Axon 7 שהושק לפני חצי שנה, והוא יהיה זמין בחנות האינטרנטית של החברה בארה"ב תמורת מחיר של 499 דולר בלבד (לעומת 399 לגירסה הרגילה).

באשר למפרט, ההבדלים בין הגירסאות גדולים, אך לא באמת משמעותיים: דגם Axon 7 Premium Edition יכיל מסך 5.5 אינץ' ברזולוציית QHD מסוג AMOLED, זכוכית קמורה 2.5D וטכנולוגיית Force Touch המגיבה לעוצמת הלחיצה כמו 3D Touch כמו במכשירי האייפונים של אפל (Apple)  – תוספת הייחודית לגירסה הזו.

מעבר לזה מכיל המכשיר זיכרון פנימי של 6 ג'יגה-בייט (בניגוד ל-4 ג'יגה-בייט בגירסה הרגילה), נפח אחסון של 128 ג'יגה (בניגוד ל-64 ברגילה), רמקולים סטראופוניים עם Dolby Atmos ותמיכה באודיו HiFi. מעבר לכך, המפרט דומה לחלוטין: מערכת Snapdragon 820 מרובע ליבות עם מאיץ גרפי Adreno 503, מצלמת 20 מגה פיקסל אחורית עם וידאו 4K ו-8 מגה פיקסל קדמית.

ישנה סוללת 3,250 עם תמיכה בטעינה מהירה Quick Charge 3.0, חיישן טביעות אצבע, מחבר USB-C ומערכת ההפעלה אנדרואיד 6 מרשמלו (החברה מבטיחה כי המכשירים ישודרגו לאנדרואיד 7 נוגט בינואר הקרוב). טרם ידוע מתי יושק המכשיר.