זופו (Zopo) הכריזה על Flash X Plus, מכשיר חדש לשוק הביניים עם מסך בגודל 5.5 אינץ', עם גוף מתכתי אחוד ויפה, שמבחינות מסוימות דומה מאוד למכשירים אחרים סיניים שמוצעים לשוק. כמו יצרניות אחרות היא גם מציעה אותו בשני דגמים, אבל להבדיל מאחרות, ההבדל בין שני הדגמים של Flash X Plus הוא לא רק כמות זיכרון שונה אלא גם המערכת על שבב: דגם אחד מוצע עם שמונה ליבות והשני עם ארבע ליבות.

הדגם הפשוט יותר מוצע עם MT6735 של מדיה-טק (MediaTek) עם ארבע ליבות Cortex-A53 במהירות מרבית של 1.3 ג'יגה-הרץ ועם שבב ליבות גרפיות, וכתוצאה מכך גם עם כמות זיכרון קטנה יותר – 2 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה עם 16 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון מובנה ואפשרות להרחבה בעוד 64 ג'יגה-בייט לכל היותר. הדגם החזק יותר, שמתאים יותר לשוק הביניים, מגיע עם MT6753 של אותה חברה עם שמונה ליבות Cortex-A53 במהירות מרבית של 1.5 ג'יגה-הרץ ועם שלוש ליבות גרפיות. כמוה הזיכרון מסתכמת ב-3 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה, 32 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון מובנה ועוד הרחבה אפשרית של 128 ג'יגה-בייט.

מסך ה-IPS של המכשיר הוא בגודל 5.5 אינץ' ברזולוציית FHD והוא מצופה הזכוכית בסגנון 2.5D. המצלמה הראשית היא IMX135 של סוני (Sony) עם חיישן 13 מגה-פיקסל ומפתח צמצמם f/2.2. מצלמת הסלפי היא OV8865 של אומניויז'ן (OmniVision) והיא בגודל של 8 מגה-פיקסל ומפתח f/2.4, וזאת לצד מיקוד קבוע לעומת מיקוד אוטומטי מאחור, כשמאחור יש גם מבזק כפול. המצלמה הקדמית תומכת גם במצב 'יופי' כדי לשפר את איכות התמונה.

קרא עוד:  אלו המחירים הצפויים של סדרת Galaxy S20 ו-Galaxy Z Flip

הסוללה של המכשיר היא בנפח עבודה של 3,350 מילי-אמפר/שעה והיא אמורה לפי זופו להספיק ל-20 שעות דיבור. כפתור הבית גם מכיל חיישן טביעות אצבע שאמור להגיב תוך 0.16 שניות. המכשיר מגיע עם אנדרואיד 6.0 מהקופסה ותומך ב-2 ננו-סים. המכשיר היקר בין השניים אמור לעלות 210 דולר.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.