העולם הולך ישירות אל תוך כף היד שלנו, וכעת מצטרף אליו גם אתר zap rest משלוחים מבית zap group. האתר חונך אפליקציה חדשה המיועדת לסמארטפונים, מספקת שירותי הזמנת משלוח של אוכל מאלפי מסעדות מכל רחבי הארץ. האפליקציה הידידותית, מכילה כמות מסעדות יוצאת דופן בהיקפה, ומהווה אלטרנטיבה יחידה בשוק המשלוחים הישראלי- להזמנה באמצעות הטלפון הסלולרי.

"העולם שלנו הופך יותר ויותר דיגיטלי" אומר גיא נאור- מנהל פעילות zap rest משלוחים: "היום מרבית הפעולות נעשות באמצעים ממוחשבים וביניהן גם הזמנת משלוח אוכל. הפורמט המהיר, מאפשר לבצע את הפעולה, מבלי להיות תלוי בנציג שירות שייקח מאיתנו הזמנה. עם השקת האפליקציה החדשה, אנו מאפשרים ללקוחותינו להפוך את חווית ההזמנה ליעילה עוד יותר. מהיום אין צורך לקום אל המחשב, אלא פשוט להשתמש במכשיר הנייד- שנמצא סמוך אלינו כל הזמן".

אפליקציית המשלוחים החדשה-  "zap rest משלוחים" מאפשרת הזמנת משלוח בצורה יעילה ומהירה. בעזרת כמה צעדים פשוטים- בוחר המשתמש את אופן החיפוש: לפי שם מסעדה ספציפית, אול לפי השילוב של אזור גאוגרפי+ סוג האוכל שהמשתמש מעוניין להזמין (באפליקציה עשרות סיווגים שונים של מזון כמו סושי, פיצות, המבורגרים, אוכל סיני ועוד).

עם בחירת המסעדה המבוקשת, מוזמן המשתמש לבצע את הזמנתו, והכל בעזרת מכשיר האייפון או הסמארטפון שלו.

להורדה: App Store | Google Play

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.