להתמכר מגיל צעיר: כפי שדיווחנו בשבוע שעבר, גוגל (Google) השיקה היום את אפליקציית YouTube Kids, וכשמה כן היא, מיועדת כל כולה לגיל הרך עם ממשק ייעודי, תכנים מותאמים ועוד.

האפליקציה החדשה מדגישה ומתאימה את עצמה לצורך ההולך והגובר של ההורים לפקח על התכנים שהילדים צופים ברשת, ועם YouTube Kids לא צריך לדאוג. היא מאפשרת סינון קפדני של הסרטונים השונים המועלים לרשת אשר מותאמים לטווח הגילאים הצעיר וכוללת גישה למגוון ערוצים של חברות ההפקה הגדולות ותוכניות שונות וללא תגובות כלל וכלל. מעבר לתוכניות וידאו, ישנם גם תכני מוזיקה, משחקים ואף תוכן לימודי, ואת כל זה מגישה האפליקציה בממשק מותאם, ידידותי וקל מאוד לשימוש.

בנוסף, אם ההורים ממש חוששים, ניתנת האפשרות לבטל את החיפוש באפליקציה, ואפילו ניתן להגביל את משך הצפייה והשימוש באפליקציה כדי לוודא שהילדים לא מבלים יותר מידי זמן מול המסך. היא גם בסיסית מאוד, לא ניתן לקבוע רשימות צפייה או להוסיף סרטונים למועדפים והיא נועדה בעיקר לשמש כבידור פשוט, קל ובטוח לילדים.

גוגל שחררה את האפליקציה למכשירי האנדרואיד וגם כן ל-iOS, אולם כרגיל בישראל לא ניתן להוריד אותה, כך שלעת עתה משתמשי האנדרואיד יאלצו לעשות זאת דרך הורדת ה-APK בהתקנה ידנית.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.