ירידות המחירים בשוק הסלולר הישראלי ממשיכות: יופון (YouPhone) של רשת מגה הודיעה היום על השקת מסלול ללא הגבלה ללקוחות חדשים במחיר של 39 שקלים לחודש לארבעת החודשים הראשונים. המסלול כולל שיחות והודעות ללא הגבלה וכן חבילת גלישה 1 ג’יגה ומיועד רק ללקוחות הנרשמים דרך אתר החברה. מחיר המבצע מיועד ללקוחות חדשים המניידים קו או מצטרפים חדשים ולאחר ארבעת החודשים המחיר יקפוץ ל-79 שקל בחודש, שעדיין נחשב לנמוך בהשוואה לשאר המפעילות החדשות.

המחיר של יופון הוא הנמוך ביותר כיום, כשרק לאחרונה גם הוט מובייל וגם גולן טלקום יצאו במבצעי הצטרפות של 49 שקלים לחודש לשישה חודשים ראשונים עבור מצטרפים חדשים המניידים את הקו. החבילה כוללת שיחות, SMSים וגלישה עד 3 ג’יגה לחודש (לאחר מכן האטה במהירות) וכן שיחות ליעדים לקווים נייחים בחו"ל ללא הגבלה.

לקוחות מועדון You יוכלו לקבל החזר של עד 50 שקלים בחודש על כל קנייה מצטברת בסכום מעל 250 שקל במהלך החודש ברשתות מגה ואלונית. המתדלקים בדור אלון יקבלו 5 ש”ח החזר אוטומטי בחשבון הסלולר. כמו כן, מחזיקי כרטיס אשראי You הרוכשים ב-1,500 שקל ומעלה, יוכלו לקבל החזר מלא, אולם יש לציין כי מבצעים אלה לא תקפים במהלך ארבעת החודשים הראשונים.

>> משרד התקשורת: ניוד מספרים יקוצר לחצי שעה
>> גולן טלקום חותכת מחירים: חבילה ללא הגבלה ב-49 שקל