מנורה חכמה עם טעינה אלחוטית

יצרנית מוצרי התאורה החכמה Yeelight הפועלת עם שאומי (Xiaomi) ואפליקציית הבית החכם Mi Home, השיקה מנורת שולחן חדשה המשלבת משטח טעינה אלחוטי ומהיר.

המנורה הנקראת Staria Bedside Lamp Pro, כוללת תאורת לד בעוצמה של 6 וואט ומאפשרת שליטה דרך אפליקציה בעוצמת התאורה כמו גם בגוון (טמפרטורה) בין אור לבן לאור צהוב. היא תומכת גם במסייעת Google Assistatnt, Alexa או Apple Home, כך שניתן להפעיל או לכבות אותה בפוקדות קוליות.

Image result for Staria Bedside Lamp Pro"

המנורה מגיעה בשני דגמים: דגם הרגיל (YLCT02YL) והשני דגם Pro התומך גם בטעינה אלחוטית (YLCT03YL). דגם זה כולל משטח עגול בבסיס המנורה, המאפשר להטעין את הטלפון בכל זמן ועד להספק של 10 וואט ומתאימה למכשירים התומכים בתקן Qi.

מלבד זאת, מכיוון ש-Staria Bedside Lamp פועלת עם מוצרי הבית החכם של שאומי ומחוברת כל הזמן בקישוריות WiFi, היא מאפשרת שימוש בתרחישים שונים כמו הפעלה אוטומטית בשעה מסוימת, בעת זיהוי תנועה או בשעות לילה המאוחרות.

מחירה של המנורה הוא 46 דולרים לדגם הרגיל (כ-160 שקלים) או 59 דולרים לדגם ה-Pro (כ-200 שקלים). אגב, מי שמחפש פתרון דומה עם תאורת לילה, החברה השיקה לאחרונה את Yeelight Wireless Charging Night Light הנמכרת בכ-20 דולרים.