שירות הזרמת המוזיקה Yandex Music אסף את השירים החוזרים על עצמם ומתנגנים בתדירות הגבוהה ביותר שהקהל הישראלי האזין להם במשך השנה האחרונה.

רותם כהן, יובל דיין ולירן דנינו הינם האמנים הישראלים שמשתמשי Yandex Music בישראל האזינו לשיריהם בלופ בתדירות הגבוהה ביותר.

השיר "בלילות" של רותם כהן הושמע ברצף אלפי פעמים והפך להיות הרצועה המקומית החוזרת ביותר. שני שירים של לירן דנינו בבת אחת – "כל המילים" ו "עדיין ריק" – נכללו גם בראש הרשימה. בין המוזיקאים הישראלים האחרים נכללו גם עידן רפאל חביב, עידן יניב ונתן גושן.

להיטים בינלאומיים מוכרים נמצאים גם הם ברשימה: ביניהם הישראלים מעדיפים את "Old Town Road" של ליל נאס X, "Call Out My Name" של הוויקאנד ו-"bad guy" של בילי אייליש.

בנוסף, על פי נתוני Yandex Music, המשתמשים הישראלים האזינו לעתים קרובות בלופ חוזר למוזיקה קלאסית, עכשווית ומרגיעה. בנוסף "Overwhelmed" מאת הלן ג'יין לונג, "Bahota Karam" מאת וואן סאן, "Trophies" של תומאס ניומן מובילים את רשימת הרצועות החוזרות ביותר בישראל בתום היודה והמדיטציה.

תזמון פרסום הנתונים נעשה לכבוד יום המרמיטה הבינלאומי שחל ב-2 לפברואר ברצף כבר למעלה 133 שנים ומתואם עם הסרט Groundhog Day 1993 בו הדמות הראשית נקלעה ללולאת זמן ונידונה לחזור על אותו היום.

רשימת ההשמעה החדשה של יום המרמיטה ניתנת להאזנה באמצעות האפליקציה עם הרצועות החוזרות ביותר שנוצרה על ידי צוות מערכת Yandex Music ישראל.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.