יאהו (Yahoo!) אולי נמצאת בשקיעה ארוכה, אבל שירות הדואר שלה, Yahoo! Mail עדיין משרת כמות גדולה מאוד של מנויים. החברה כבר שחררה בעבר יישום מתאים, שמאפשר לקרוא את הדואר שלה במכשירים ניידים, עבור הטלפונים הניידים של אפל (Apple) וגם עבור אלו שמבוססים על אנדרואיד (Android), אבל כעת היא משיקה יישום שמותאם במיוחד לטאבלטים.

היישום, שגם הוא זמין לטאבלטים של אנדרואיד ושל אפל כאחד, אמור לפי החברה לנצל את גודלו המלא של המסך כדי לספק חוויית קריאת דואר קלה וגמישה, בסגנון של דפדוף בספר. "אין תיקיות, אין כפתורים, אין תגיות – רק אתם והדואר שלכם – ואתם יכולים לדפדף דרכו בקלות כמו במגזין", נכתב בהודעת השחרור.

לפי החברה גם הטיפול בהודעות הדואר אמור להיות קל מתמיד, וניתן להשתמש במחוות כדי לקבץ הודעות לפי שם שולח וכן למחוק ולהזיז כמויות גדולות של הודעות במהלך אחד.

יישום מזג אוויר מבית יאהו ל-iOS עם תצוגת תמונות מפליקר

במקביל שחררה החברה יישום חדש לתצוגת מזג אוויר עבור מכשירי iOS שמשלב בתוכו את פליקר (Flickr), שירות אחסון התמונות של החברה. בעת שבודקים את מזג האוויר במקום מסוים מוצגות שמתויגות באותו אזור ברקע של היישום כדי לספק לו אווירה שונה ומראה שונה בכל פעם.

לפי יאהו מדובר ביישום מזג האוויר היפה ביותר שקיים כיום בשוק היישומים, והוא מאשר בטלטול קל של הטלפון לשנות את התמונה המוצגת לתמונה אחרת מאותו אזור.

קרא עוד:  תפריט השיתוף החדש של כרום: יצירת ברקוד לסריקה וצילומי מסך

"המטרה שלנו היא להביא לכם את התמונות המדהימות ביותר עבור כל מצב מזג אוויר שבגלובוס – בוקר, צהריים וערב – בכל אחת מהערים הראשיות בעולם, ואנחנו זקוקים ורוצים את עזרתכם", מסרה החברה.