לסוני מובייל יש סמארטפון Xperia חדש שעומד להיות מוכרז בקרוב, והפעם במקום תאריך הכרזה רשמי שנקבע מראש עבור המכשיר החליטה החברה לנקוט בגישה ייחודית ומעניינת כשהיא נעזרת בפופולריות הרבה של הרשת החברתית הגדולה ביותר, הלא היא הפייסבוק.

כעת, באמצעות קפיצה אל היישום של Sony Xperia בפייסבוק יוכלו המשתמשים לקצר את זמן ההמתנה של העולם כולו עד לחשיפת מכשיר ה-Xperia הבא באמצעות לחיצה על כפתור וירטואלי בעמוד. נכון לעכשיו, הספירה לאחור ממוקדת אל ה-21 ביוני אך יכולה להשתנות בכל רגע, אפילו בזמן כתיבת שורות אלו. מהפרסום האחרון בעמוד הפייסבוק של סוני נמסר כי המשתמשים כבר הצליחו להקדים את תאריך ההכרזה בחמישה ימים ולכבוד זה החברה נתנה בונוס של קיצור ביומיים נוספים.

בינתיים אנו לא יודעים דבר לגבי המכשיר העתידי שככל הנראה יוכרז כבר בסוף החודש הזה אך לפי הגישה השיווקית המעט דרסטית אפילו של סוני אנו מצפים למכשיר High-end חדש מהחברה. אם אתם רוצים לראות את הדברים קורים מוקדם יותר מהתאריך המקורי, היכנסו ליישום של סוני ותשתתפו בהצבעה.

עדכון: הגולשים "שינו" את זמן ההכרזה והמכשיר נחשף בתוך יממה. זהו ה-Xperia Miro, מכשיר לצעירים חובבי הרשתות החברתיות בעל חיבור מתמיד לפייסבוק, ממשק צבעוני ועשיר ואפליקציות שיתוף. המידע הבסיסי שסוני מובייל חשפה עליו הוא שמדובר בגודל מסך של 3.5 אינצ', מערכת האנדרואיד 4.0, מצלמה 5 מגה פיקסל ועיצוב קליל בצבעי שחור, ורוד ולבן.