הואמי (Huami), מותג הבית של שאומי (Xiaomi) הכריזה על Amazfit Verge 2, שעון חכם המהווה שדרוג לדור הקודם עם מספר מאפיינים חדשים, זאת לצד תג מחיר נגיש.

Amazfit Verge 2 (המוכר גם בשם Amazfit Smart Watch 2) מציע לראשונה תמיכה בסים אלקטרוני (eSIM), שיאפשר להשתמש בו באופן עצמאי ללא תלות בטלפון צמוד. זה גם כולל קבלה והוצאה של שיחות טלפון, קבלת התראות ועוד. כמובן שהדבר דורש תמיכת המפעילה הסלולרית.

שדרוג נוסף ל-Amazfit Verge 2 הוא בחיישן אק”ג (אלקטרו-קרדיו-גרם, ECG), בדומה לקיים בשעון ה-Apple Watch החדש. החיישן יספק נתונים קרדיולוגים בזמן אמת למשתמש שאותם יעבד וישלח לאפליקציות הכושר. כדי לשמור על הפרטיות השעון ישמור נתונים עד 7 ימים אחורה.

Image result for Verge 2

המסך של Verge 2 גדל במעט ל-1.39 אינץ’ מסוג AMOLED ברזולוציה 454×454 פיקסלים. הוא מבוסס על שבב Snapdragon Wear 2500 לצד זיכרון עבודה של 512 מגה-בייט ואחסון פנימי של 4 גיגה-בייט. הוא חסין למים ואבק בתקן IP68, יש לו סוללה בקיבולת 420 מיליאמפר המספיקה לעד 28 שעות שימוש בקישוריות סלולרית. הוא תואם לשימוש עם מכשירי אנדרואיד מגרסה 4.4 ומעלה ו-iOS 10 ומעלה.

מחירו של Amazfit Verge 2 מתחיל ב-145 דולרים לדגם הבסיסי. אם רוצים גם את חיישן האק”ג המחיר עולה ל-190 דולרים. תושק גם מהדורת Avengers עם צבעים תואמים ועיצובי שעון במחיר של 220 דולרים.