שיאומי (Xiaomi), כך נראה, לא מחכה לתערוכת CES עם ההכרזות שלה. החברה הודיעה על השקת טלפון חדש זול מיוחד השייך למותג ה-Redmi של החברה, המותג אותו היא מוכרת בכעיקר בסין. מדובר בטלפון שזכה לשם Redmi 2 שתג המחיר שלו יהיה כ-115 דולרים ואפילו קצת פחות, אם בכלל ייצא מגבולות סין.

כמו ה-Redmi הראשון מציע הטלפון מסך 4.7 אינץ' ברזולוציה של 1,280×720 פיקסלים, אבל כמו טלפונים רבים אחרים כיום בשוק הביניים ומטה, הוא מצויד כעת ב-Snapdragon 410 מרובע הליבות במהירות 1.3 ג'יגה-הרץ התומך ב-64 ביט. הוא מצויד במצלמת 8 מגה-פיקסלים מאחור עם צילום וידאו ב-Full HD, 2 מגה-פיקסלים מקדימה, 1 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-8 ג'יגה-בייט זיכרון לאחסון וסוללה בהספק של 2,200mAh. הוא גם תומך בשני סימים של 4G ולראשונה גם ברשת הדור הרביעי LTE עד למהירות של 150 מגה-ביט לשנייה (המתאים גם לתדרים בארץ). ה-Redmi 2 רץ על גרסה ייעודית פרי פיתוחה של שיאומי המוכר בשם MIUI, ממשק משתמש (לאנצ'ר) על גבי מערכת האנדרואיד.

כך או כך כמו שניתן לראות בתמונה מדובר בטלפון עם מבחר עטיפות צבעוניות. לאפל (Apple) זה לא כל כך הצליח עם ה-5c, אבל זו כבר לא הפעם הראשונה בה אנו רואים צבעוניות שכזו בהשקה של טלפון חדש.

Xiaomi Redmi 2

הדור השני של המכשיר הפופולרי Redmi מבית Xiaomi מביא שדרוג רחב ביכולות ובתג מחיר נמוך. המכשיר בעל מסך 4.7 אינץ' 720p, שבב מרובע ליבות Snapdragon 410, תומך ברשתות LTE, מצלמה 8 מגה פיקסל וסוללה 2,200mAh. המכשיר פועל על מערכת האנדרואיד עם ממשק ה-MIUI.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.