אנו נוהגים לצלם מאות ואלפי תמונות בטלפון, אבל לרוב הן נשארות שם בלי ליהנות מעותק פיזי ומוחשי כמו במצלמות של פעם. Mi Pocket Photo Printer של שאומי (Xiaomi) נועד בדיוק בשביל זה ומאפשר להדפיס תמונות היישר מהטלפון בכל מקום.

המדפסת היא קטנה וקלת משקל, כשגודלה הוא כגודל סוללת גיבוי. היא ניידת ומאפשרת הדפסת התמונות ללא מקור חשמלי, כאשר את כל הפעולות והשליטה בה מתבצעים דרך הטלפון החכם באמצעות אפליקציה השולטת במדפסת בקישוריות בלוטות’.

Image result for XIAOMI Pocket Photo Printer

Mi Pocket Photo Printer מדפיסה על נייר תרמי מיוחד (Zink) שאינו דורש שימוש בדיו בנוסף, כאשר גודלה של כל תמונה הוא 50×76 מ”מ ואיכות הדפסה של 300dpi. מחסנית הדפים בתוכה מאפשרת אחסנה עד 10 ניירות הדפסה והיא מאפשרת חיבור במקביל לעד 3 משתמשים.

Image result for XIAOMI Pocket Photo Printer

דרך האפליקציה אפשר לקשט את התמונות, להוסיף אפקטים ומסגרות שונות וכן לחבר מספר תמונות יחדיו ליצירת קולאז. יש גם אפשרות להוסיף אפקט מציאות מדומה על ידי סריקת התמונה וצפייה בתוכן שצולם באותו הזמן על ידי המשתמש.

מחירה של המדפסת Mi Pocket Photo Printer הוא 62.99 דולרים (כ-230 שקלים עם קוד קופון BG6fa1c3) במסגרת מכירה מוקדמת ואילו חבילה של 20 דפים נמכרת ב-12.99 דולרים.

עדכון: המחיר ירד שוב. פרסום ראשון: 1 באוקטובר 2019, 15:40