מכשיר הדגל החדש של שאומי (Xiaomi), ה-Mi 10 Pro, הוא כעת הטלפון החכם בעל המצלמה הטובה ביותר בשוק – כך לפחות לפי המבחן של DxOMark. למרות שמערך הצילום שלו דומה מאוד לזה של ה-Mi 10 ה"רגיל", באתר השתכנעו כי שיפורים עדינים למערך העדשות, כמו גם עיבוד התמונה המתקדם יותר של מעבד ה-Snapdragon 865 של קוואלקום (Qualcomm), מעניקים לו את הציון הגבוה ביותר שאותו העניק האתר עד כה – 124 נקודות.

בכל הנוגע לצילומי סטילס, מציינים ב-DxOMark כי מערך הצילום של ה-Mi 10 Pro מפיק תמונות מאוזנות להפליא בתנאי תאורה טובים, ושומר על רמת דיוק ופירוט מצוינת גם כאשר משתמשים בתכונת התקריב (זום). גם אפקט ה"בוקה", המטשטש את הרקע בעת צילום פורטרט, ריאליסטי ומדויק יותר מאשר זה המתקבל ברוב המכשירים המתחרים.

גם צילום זוכה לתשבחות, ובמיוחד יכולת ייצוב הוידאו הפועלת במהירות וביעילות. תכונה זו, אגב, מבוססת למעשה על טכנולוגיה שפותחה על ידי הסניף הישראלי של קוואלקום, וגם מכשירים אחרים המבוססים על מעבד ה-Snapdragon 865 צפויים להשתמש בה.

בסך הכל, קובעים ב–DxOMark כי ה-Mi 10 Pro מפגין ביצועים מעולים בכל אחת מקטגוריות המבחן. הוא מדורג כעת, כאמור, במקום הראשון בטבלה של האתר, מעל מתחרים מכובדים כדוגמת ה-Mate 30 Pro של וואווי (Huawei), ה-Honor V30 Pro, וגם דגמי ה-iPhone 11 Pro של אפל (Apple) וה-Galaxy Note 10 של סמסונג (Samsung).