שאומי (Xiaomi), כמו שעון שהקוקיה שלו צצה החוצה בדיוק מתי שמצפים, השיקה את מכשיר שוק הביניים Redmi 7. מדובר כמובן במחליפו של Redmi 6, והוא מיועד בעצם לאותם אנשים שרוצים מכשיר במחיר נוח שמציע לפחות במראה כמה הצצות אל עבר השכבות הגבוהות יותר של השוק.

שלא כמנהגה, בעיקר באזורים הללו של השוק, שאומי מציעה שדרוג שאפשר לומר עליו שהוא מהפכני לעומת ה-Redmi 6. המכשיר מגיע הפעם בתצורת מסך נקי מוארך ביחס היבט של 19:9 עם מגרעת עגולה קטנה למעלה ובגודל של 6.26 אינץ'. עם זאת, כמו קודמו, הוא מציע רזולוציית +HD בלבד, וזה נהוג למדי בחלק התחתון של שוק הביניים אליו מיועד המכשיר. עם זאת, מעל יש מסך הגנה Gorilla Glass 5, וזה קצת מפתיע אולי.

Xiaomi Redmi 7 models in various colors.

המערכת על שבב הפעם מגיעה מקוואלקום (Qualcomm) ומדובר ב-Snapdragon 632 שמגיע יחד עם 2/3/4 גיגה-בייט זיכרון עבודה שמצוות להם בהתאמה 16/32/64 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה.

המצלמות שהיו בסידור אופקי ב-Redmi 6 מסודרות ב-Redmi 7 באופן אנכי בקצה, כמו ברוב הטלפונים שלה כיום, אבל חיישן טביעות האצבע נותר מאחור באותו מיקום. המצלמות מצוידות בחיישני 12 ו-2 מגה-פיקסל, לעומת 12 ו-5 בדור הקודם, והמצלמה מקדימה צמחה מ-5 ל-8 מגה-פיקסל.

הסוללה במכשיר מציעה הספק עבודה של 4,000 מילי-אמפר/שעה והמכשיר מגיע עם אנדרואיד 9 שמעל MIUI 10, כרגיל.

Redmi 7 יעלה כ-105, כ-120 וכ-150 דולרים בהתאם לרמת הזיכרון.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.