גרסת הניסיון של Windows 10 יצאה בשבוע שעבר וכך החלה באופן רשמי תקופת הבדיקה של מערכת ההפעלה במספר מכשירי לומיה (Lumia) נבחרים. במידה ויש בבעלותכם מכשיר שאינן כלול ברשימה הנכספת, למפתחים בפורום פיתוח האנדרואיד XDA יש פתרון מצוין בשבילכם.

המפתחים ב-XDA הצליחו למצוא דרך שבה אפשר להתקין את גרסת הניסיון על כל מכשיר Lumia שקיים בשוק. משתמשים אשר ניסו את הדרך החדשה דיווחו על מספר הצלחות במגוון רחב ונוסף של דגמים, כולל מכשירים בעלי 512 מגה-בייט זיכרון עבודה בלבד, על אף שבסופו של דבר רוב המכשירים בעלי כמות זיכרון כזו לא יקבלו את כל האפשרויות החדשות במערכת ההפעלה, כמו בעדכונים קודמים.

העדכון כמובן גם עבד על מכשירים יותר חזקים, כמו ה-Lumia 930 וה-Lumia 1320 שנקנו ממפעילות שונות. משתמשים בעלי Lumia 920/520 דיווחו על מספר בעיות לאחר התקנת המערכת, מה שמזכיר שהמשתמש לוקח אחריות מלאה על כל ביצוע התהליך, גם אם זה פוגם במכשיר בסופו של דבר.

מדריך מפורט כיצד לבצע את התהליך ניתן למצוא כאן ביחד עם חוות דעת של משתמשים רבים שניסו את התהליך. הדרך אינה מסובכת או מלווה בדברים שעלולים לגרום להחסיר פעימה, אך שוב חשוב להזכיר כי ביצוע תהליך זה עלול להשבית את מכשיר ה-Lumia של המשתמש לגמרי. על אחריותכם.