בפתיחת תערוכת Gamescom שבגרמניה, מיקרוסופט (Microsoft) הכריזה על מספר ערכות חדשות, אבל אחת מהן יוצא דופן.

הערכה של Battlefield V, מציע גם עיצוב חדש לקונסולת ה-Xbox One X המכונה Xbox One X Gold Rush special edition. זו מגיעה בצב זהוב המתחלף לשחור  בחלק הימני של הקונסולה, כאשר בקרי המשחק מגיעים בצבע אפור וכמובן המשחק Battlefield V בגרסת Deluxe ו-Battlefield 1943 (בגרסת ה-Xbox 360 עם תאימות ל-One).

מלבד זאת, מהדורה זו כוללת גם חודש חינם לשירות המנוי למשחקים Xbox Game Pas ו-14 יום ניסיון ב-Xbox Live Gold, שירות האונליין של החברה. בארה"ב, מחירה של הערכה הוא 499 דולרים, המחיר הסטנדרטי לקונסולת ה-Xbox One X.

ערכות נוספות שבדר הם עבור One X ו-One S, המשלבים גם כן את Battlefield V בגרסת Deluxe אבל ללא עיצוב מיוחד של הקונסולה. בנוסף יוצעו ערכות עם Forza Horizon 4, Shadow of the Tomb Raider. אם כל זה לא מספיק, החברה מוסיפה גם דגם חדש לבקר שלה, בעיצוב למשחק ה-PUBG הפופולרי, המגיע בגימור שחור אפור.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.