עוד חודש עוד עדכון לקונסולה של מיקרוסופט: עדכון חודש נובמבר עבור קונסולת האקסבוקס וואן (Xbox One), יביא עימו תמיכה ברקעים, פרופיל משתמש משודרג, אפשרות שיתוף לרשת המיקרו-בלוגינג טוויטר (Twitter) ועוד.

לארי הרב (Larry Harb) הידוע בכינוי "מייג'ור נלסון" דיווח אלו שינויים יביאו עמו עדכון חודש נובמבר, ובין היתר העדכון יביא עימו את האפשרות שמשתמשי האקסבוקס כמהים לה ביותר והיא האפשרות לקבוע רקעים מותאמים אישית. עד כה אפשרות ההתאמה-אישית היו די מוגבלות ומשתמשי הקונסולה של מיקרוסופט (Microsoft) יכלו לבחור רק את צבע האריחים החיים ואילו צבע הרקע נשאר שחור. עם עדכון נובמבר יוכלו המשתמשים לבחור תמונה מתוך כונן חיצוני ואף לבחור בתמונה של achievement, הישג וירטואלי, בתור רקע.

דף פרופיל המשתמש זכה לעדכון גם הוא והוחזרה שורת האודות ומיקום, זאת לצד תמונת הפרופיל, רשימת הישגים, כמות החברים והמוניטין. עתה יוכלו משתמשי אקסבוקס לבחור עד שישה סרטונים שיופיעו בכותרת של הדף הפרופיל, אפשרות חביבה המאפשרת להדגיש ולהציג לראווה קטעי משחק מסויימים שהמשתמש לכד קודם לכן. העדכון מביא עימו גם תמיכה משופרת בטוויטר ועתה,  ניתן לשתף הקלטות מתוך משחקים היישר אל רשת המיקרו-בלוגינג.

העדכון זמין להורדה כבר עכשיו למשתמשים שנרשמו ל-Preview ויגיע אל כלל המשתמשים בחודש נובמבר, את רשימת השינויים המלאה ניתן למצוא בבלוג של מייג'ר נלסון.