שנת הלימודים נפתחה, חופשת הקיץ הסתיימה ועם בואו של חודש ספטמבר זה גם הזמן לרענן את רשימת המשחקים החינמיים למנויי ה-PlayStation Plus ו-Xbox Live Gold והמחשב האישי.

בעלי קונסולת ה-PlayStation 4 ייהנו החודש מצמד המשחקים: Batman: Arkham Knight משחק פעולה בעולם פתוח בכיכובו של האביר האפל ו-Darksiders 3 בו מגלמים את דמותה של 'פירוי' פְרֶשִׁית אפוקליפסה במשחק פעולה קשוח עם מאפייני משחקי Dark Souls.

רשימת המשחקים עבור בעלי קונסולת ה-Xbox One כוללת את Hitman: The Complete First Season משחק התגנבות הכולל את כל משימות ההתנקשות מהעונה הראשונה של המשחק, אשר זמין להורדה מעתה ועד סוף החודש. החל מה-16 בספטמבר ועד ה-15 באוקטובר יהיה גם זמין להורדה משחק הפאזלים-הרפתקה We Are Here.

כחלק מתוכנית התאימות לאחור יהיה ניתן להוריד את Earth Defense Force 2025. הוא יהיה זמין להורדה עד ה-15 בספטמבר, אותו יחליף משחק מכות Tekken Tag Tournament 2 אשר יהיה זמין להורדה עד סוף החודש.

במסגרת הטבת ה-Free Game Collection בעלי המחשב האישי יוכלו להוריד עד ה-5 בספטמבר שני משחקי פלטפורמה מצויינים – Celeste ו-Inside – כאשר אותם יחליפו The End Is Nigh משחק פלטפורמה קשה במיוחד. בנוסף יוצע הכותר Abzû, שמגיע מהיוצרים של Journey המוערך. את אלה ניתן להוריד מחנות ה-Epic Games Store ללא תשלום.

בעלי כל הפלטפורמות יוכלו להנות מהמשחק Rainbow Six Siege הזמין למשחק בחינם עד ה-3 בספטמבר.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.