על-פי שמועות חדשות נראה כי עם השקת מכשיר הדגל הבא של סוני (Sony) החברה תתמקד מעתה במכשיר דגל אחד בשנה ולא שניים.

כשהתחילה סוני להשיק את סדרת מכשירי ה-Xperia Z, היא בחרה בקו של שחרור שני מכשירי דגל בשנה וזאת על-מנת לעמוד בחידושים התכופים שמציע התחום. אך אליה וקוץ בה – שיטת השקה דחופה זו של מכשירים גורמת לאלו אשר רכשו מכשיר דגל רק לפני חצי שנה להרגיש מרומים, ושמכשיר הדגל שבידם לא עדכני מספיק, בנוסף החברה צריכה לתמוך בעדכונים תוכנה ותחזוקה למספר רב של מכשירים. אך על-פי דיווח של אתר Android Origin עם השקת מכשיר ה-Xperia Z4, החברה תחדל מכך ותסתפק במכשיר מוביל אחד בשנה.

באתר טוענים כי מדובר במקור מהימן, אשר שהדליף לאתר בעבר את המפרט של ה-Xperia Z3 Compact,  והוא מציין גם את המפרט של מכשיר ה-Xperia Z4. על-פי המקור ה-Z4 יציג עיצוב עם קצוות מעוגלים כמו ב-Z3, עם מסך בגודל 5.5 אינץ' באבחנת Quad-HD של 2560×1440, יהיה מונע על-ידי מעבד Snapdragon 810, מעבד בארכיטקטורה של 64-ביט מתומן-ליבה תוצרת קוואלקום (Qualcomm) במהירות של 2.8 ג'יגה-הרץ, זיכרון עבודה בנפח 4 ג'יגה-בייט וזיכרון פנימי לאחסון בנפח 32 ג'יגה-בייט. חיישן המצלמה יהיה Exmor RS CMOS קעור באבחנה של 20.7 מגה-פיקסל.

קרא עוד:  וואווי: Mate X ייצא כמתוכנן, למרות הצרות עם Galaxy Fold

את הדברים כאמור יש לקחת בערבון מוגבל מכיוון שמדובר בשמועה, נאלץ להמתין עד תערוכת הסלולר שתתקיים בברצלונה ב-2015, אז על-פי המקור צפויה החברה להשיק את ה-Xperia Z4.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.