מיקרוסופט מכינה את הקרקע לקראת ההשקה של גירסאת ההדגמה ללקוחות (Consumer Preview) של חלונות 8 וגולשים אשר משתמשים בעותק המפתחים של חלונות 8, בעת כניסה למנוע החיפוש בינג או כניסה להקישור הייעודי יתקלו באנימציה של דג-הקרב (אשר באנגלית נקרא Betta Fish) הזכור בוודאי לאלו אשר התנסו עם עותק הבדיקה של חלונות 7.

מנוע החיפוש מכיל בנוסף קישורים אודות תוכנית ההדגמה ללקוחות, אשר נכון לכתיבת שורות אלה עדין אינם פעילים וכנראה יופעלו עם שיחרורה בהמשך החודש. אם לסמוך על נסיון העבר עם חלונות 7, גירסאת ההדגמה תהיה גירסאה כמעט מלאה ומתפקדת של חלונות 8 ותכלול בין היתר את ה-Marketplace חנות היישומים לחלונות, אשר ברגע זה תציע יישומים חינמיים בלבד. בין השיפורים שניתן למצוא בגירסא החדשה מעבר לשיפור ביציבות הם: התאמה אישית משופרת ואפשרויות שליטה חדשות באמצעות המקלדת והעכבר. (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.