הספירה לאחור בעיצומה: ב-13 באוגוסט, כלומר בעוד שבוע בלבד, תערוך סמסונג (Samsung) אירוע השקה בו תחשוף שני מכשירים חדשים – או כך לפחות חשבנו עד כה. הערכות דיברו על כך שסמסונג תחשוף באירוע את ה-Galaxy Note 5 ואת ה-Galaxy S6 Edge Plus – שני מכשירים שאמורים להגיע עם מסכים גדולים במיוחד. יחד עם זאת, באתר הפיליפיני של החברה הופיע לאחרונה טיזר שחושף שלושה מכשירים, במקום שניים.

כפי שניתן לראות בתמונה, צללית המכשיר העליון שייכת ככל הנראה ל-Galaxy S6 Edge Plus, האמצעית הוא ה-Galaxy Note 5 ואילו השלישית נראית כמו טאבלט בגודל של 8 אינץ'. לאחרונה אמנם הכירזה סמסונג על ליין הטאבלטים של Galaxy Tab S2, כך שייתכן שמדובר בגירסה נוספת, אבל המכשיר בתמונה נראה עם מסגרת מטאלית שפחות דומה לטאבלטים שלה. בנוסף, משתמשים שהבהירו את התמונה באתר גילו כי המכשיר הגדול יותר מכיל עיקול קטן בצדו השמאלי. כך שייתכן שמדובר בטאבלט של ליין ה-Edge יותר מהכל.

ה-S6 Edge הפך לפופולרי במיוחד, הרבה יותר מכפי שחזתה החברה בהתחלה (שאף התמודדה עם בעיות אספקה שלו עקב הביקוש הרב), כך שלא מן הנמנע שסמסונג תבחר להגדיל את הליין ולהרחיב אותו גם לשוק הטאבלטים. כך או כך, אנחנו נהיה שם כדי לדווח.