לא רק סמסונג (Samsung), מוטורולה (Motorola), אפל (Apple) ו-LG נכנסו לשוק השעונים לאחרונה, אלא גם האמן Will.i.am מלהקת ה-Black Eyed Peas נכנס לשוק השעונים החכמים עם The Puls.

השעון החדש הוא עצמאי בשטח, כלומר הוא לא צריך מכשיר טלפון כדי לפעול ויש לו יכולות דור 3 המאפשרות לגלוש דרכו באינטרנט או לבצע שיחות ללא צורך בטלפון חכם. הוא מעוצב כמו צמיד גדול עם מסך מגע ויאפשר מגוון שימושים למשתמש כמו שימוש כרצועת ספורט לניתור ומעקב אחר פעילויות כושר שונות, נגן מוזיקה ווידאו וכמובן אמצעי תקשורת. יש לשעון עוזרת וירטואלית בשם Aneeda ומצויד במגוון אפליקציות כמו אינסטגרם, פייסבוק, טוויטר, ויישומים כלליים לחייגן, יישום מייל, אנשי קשר, מחשבון, הודעות ועוד, כאשר מערכת ההפעלה עליו הוא מבוסס אינה מערכת האנדרואיד וכי מדובר בפרי פיתוח עצמאי של החברה. בתחום הכושר, The Puls מבטיח לעקוב אחר פעילות המשתמש, לאסוף נתונים ואף לומר מה מצב רוחו של המשתמש. בפיתוח גם אפשרות שתסנכרן את הנתונים בין שעון של משתמש אחר וכן המערכת תדע מי משתמש בשעון לפי זיהוי קולי.

השעון רץ על שבב של Qualcomm מסדרת Snapdragon, עם זיכרון 1 ג’יגה-בייט של RAM, אחסון 16 ג’יגה-בייט וללא מצלמה או אפשרות הרחבה. לא נמסך מהו גודלו של המסך, אשר נראה כי נעשה שימוש במסך גמיש.

באירוע שערך אתמול הזמר השיק גם את החברה החדשה שלו, אשר תכונה, איך לא, +i.am אשר תתמקד במוצרים עכשוויים כמו תיק משולב רמקולים, נעליים עם מד צעדים, ג’אקט עם סוללה להטענה ועוד. מחירו לא נחשף, אך נאמר כי הוא צפוי להגיע בקרוב לארה”ב ולבריטניה במגוון צבעים ורצועות שונות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.