במיקרוסופט (Microsoft) נגמר המלאי של טלפונים מבוססי Windows 10? החברה הבריטית הקטנה ווייליפוקס (Wileyfox) החליטה, במעין סוג של תגובה, להשיק מחדש את Wileyfox Pro, טלפון משנה שעברה שמערכת ההפעלה שלו היא Windows 10 Mobile, וזו ממש לא בדיחה.

ווייליפוקס היא חברה שמתמחה בייצור טלפונים שהיא מכוונת בבריטניה לשוק הביניים הנמוך עם מחירים שלא עוברים את קו ה-200 ליש"ט. לאחר שנקלעה לקשיים כלכליים היא נרכשה בידי חברת STK Mobile שמתמחה בייצור טלפונים עוד יותר זולים. כעת היא חוזרת לשוק.

במסגרת החזרה הזו, כאמור, היא מציעה את Wileyfox Pro ומכוונת אותו לשוק העסקי והארגוני. כאמור, מדובר בטלפון בעל תצורה נמוכה יחסית עם Snapdragon 210 מרובעת הליבות במהירות של 1.1 גיגה-הרץ לכל היותר, 2 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-16 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה, מסך IPS בגודל 5 אינץ' ברזולוציית HD, מצלמת 8 מגה-פיקסל מאחור ואחות בגודל 2 מגה-פיקסל מקדימה. גם הסוללה 'חסכנית' והיא בגודל של 2,100 מילי-אמפר/שעה.

"היה קצת רעש בשוק סביב העתיד של מערכת ההפעלה הזו, ואנו שמחים לשתף שהלקוחות שלנו ייהנו באופן בלעדי מהעדכון האחרון RS3, ומעבר לכך, הם גם יקבלו עדכוני אבטחה ותיקונים שוטפים. השותפות שלנו עם מיקרוסופט מאפשרת לנו להציע תמיכה זו ללקוחות שלנו עד דצמבר 2019", אמר המנהל המסחרי הגלובלי של החברה, הנרי סלמה.

ואם אתם מתעקשים לבדוק, אז תמצאו את המכשיר למכירה ממש כאן.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.