אם חשבתם שהטרנד הלבן (או “גם לנו יש גרסה לבנה ונגזול ממכם עוד קצת כסף עבורו”) חלף, אז לגוגל וסמסונג יש תוכניות אחרות בשבילכם. חנויות Handtec ו-Colve באנגליה הודיעו כי הם ישיקו בקרוב גרסה לבנה למכשיר ה-Galaxy Nexus וכי במפתיע, מחירו יהיה בעת מכירתו ללא שינוי מהדגם השחור ויעמוד על £496.79, שהם כ-2,950 ש”ח. גם את הדגם הקודם, ה-Nexus S גוגל הציע בצבע לבן אם כי עדיין לא הבנו מדוע לא להשיק את שני הצבעים כבר בהתחלה.

עוד נודע כי המכשיר יוצע גם בגרסת 32GB לאלה ממכם שה-16GB הפנימיים אינם מספיקים וכידוע, למכשיר זה אין חריץ הרחבת זיכרון כך שנושא האחסון הפנימי הופך לעניין יותר מהותי בעת הרכישה. מחירו של גרסת ה-32GB יעמוד על £599.99 (כ-3,570 ש”ח) כאשר ההשקה מתוכננת לתחילת פברואר.

מכשיר הנקסוס של גוגל הושק בחודש נובמבר האחרון יחד עם גרסת אנדרואיד 4.0 ICS ומפרט המכשיר כולל מסך מגע SuperAMOLED  בגודל 4.65 אינצ’, מעבד כפול ליבה 1.2GHz, מצלמה 5 מגה פיקסל, זיכרון 1GB, תקשורת NFC, WiFi ו-Bluetooth, וצילום וידאו 1080p. עוד על המכשיר תוכלו לקרוא בסקירה שערכנו לו כאן באתר.

וללא קשר, גוגל העלתה סרטון לטיוב על יכולת הצילום פנורמה של המכשיר.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.