כבר זה זמן וואטסאפ (WhatsApp) עובדת על הודעה שתשמיד את עצמה באופן אוטומטי, אולם טרם הושקה האפשרות באופן רשמי לכולם. דיווח חדש מעלה אפשרות כי החברה תאפשר הודעה מושמדת אוטומטית לא רק בקבוצות, אלא גם בהודעות אישיות.

האפשרות שתהיה דומה לקיימת בטלגרם (Telegram) או סנאפצ'ט (Snapchat), תאפשר למשתמש לקבוע זמן קצוב לתפוגת הודעה שאותה שלח בצ'אט פרטי אישי בין חברים. ניתן יהיה לבחור מחיקה אוטומטית של ההודעה בתוך שעה, יום, שבוע, חודש או שנה וזה יחול על כל ההודעות שיישלחו אחד לשני מהרגע שבו תופעל האפשרות.

השמדת ההודעות אוטומטית מתבצעת בהגדרות השיחה הפרטית, כלומר בכל שיחה עם איש קשר ניתן להגדיר זאת מחדש. במידה ואפשרות זו מופעלת, לצד ההודעה שנשלחה יוצג אייקון של שעון המסמן כי הודעה זו תשמיד את עצמה.

לפי WABetaInfo, האפשרות החדשה צצה בגרסת הבטא 2.20.83 ו-2.20.84 במכשירי האנדרואיד. עם זאת, טרם ברור מתי ואם בכלל תושק היכולת למחיקת הודעות אוטומטית, למרות שזו אפשרות מבוקשת למדי.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.