ביום שלישי הקרוב סמסונג (Samsung) תחשוף את סדרת Galaxy S20 ואולי גם את Galaxy Z Flip המתקפל שלה, זה פחות או יותר ידוע לכל. אולם מתברר כי יש דבר נוסף שצפוי להיחשף והוא דווקא מגוגל (Google).

בציוץ שעלה בחשבון הרשמי של Android נכתב "משהו מרגש ממש מעבר לפינה. נראה ב-Unpacked", כאשר הוא מלווה באנימציה המתחלפת בין המילה Galaxy ל-Android.

בעוד שטרם ברור במה מדובר, הציוץ העלה תהיות מדוע גוגל כלל מעורבת באירוע. אחת הספקולציות או לפחות כזו שזוכה לבקשות רבות מצד המשתמשים היא החזרה של מכשירי ה-Google Play Edition. אלו היו מכשירים תוצרת חברות גדולות ובמקום ממשק המשתמש המותאם הם הגיעו עם ממשק האנדרואיד כמו זה של מכשירי ה-Pixel.

התקווה כי סמסונג תציג מכשיר שכזה אפשר לראות בשרשור הארוך של הציוץ, אולם הסיכוי לכך ככל הנראה קלוש. גוגל כבר החליפה את הפרויקט בסדרת מכשירי Android One ויש בשוק מספר לא מועט של מכשירים, אשר מיועדים לרוב מיועדים לשוק הביניים. הערכות הן כי מדובר בשיתוף פעולה בתחום אפליקציות או שירות שיגיע עם מכשיריה של סמסונג.

כך או כך, אתם מוזמנים להביע משאלה ואולי היא תתגשם.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.