גוגל (Google) השאירה סימן שאלה פתוח מאוד בנוגע לשמה האמיתי של גרסת Android L. זה יכול להיות Lemon Pie, למרות שיש כבר שמועות על כך שהיא תיקרא Linon על שם חטיף נוסף של נסטלה, אבל כנראה כי עד שהיא תוכרז רשמית בחודש הבא או לאחריו, ניתן רק לנחש.

בינתיים המפתחים של פרויקט הקוד הפתוח של האנדרואיד (AOSP) מדברים על גרסת האנדרואיד הבאה, אשר מכונה לעת עתה Android M. לא מדובר בשיחות מהותיות המגלות מה היא תכלול או כיצד היא תראה, אך כן כאלה שדנות בהערכה שהמערכת תצא לאור כשנה לאחר השקת גרסת ה-Android L. למעשה, נראה כי גוגל מתכננת את אותו תהליך שחרור איטי גם בגרסה הבאה. כלומר, השקת גרסת בטא ראשונית כחצי שנה לפני ההשקה הרשמית. המספור הסופי גם כן לא נקבע, ולפי הערכות הגרסה הקרובה תהיה 5.0 וכפועל יוצא הגרסה הבאה תהיה 6.0, אך דבר לא סגור וסופי.

אם אתם ממש רוצים, אתם מוזמנים לנחש מה יהיה שם הממתק שעל שמו תיקרא גרסת ה-Android M. אנחנו כבר חושבים על מילקשייק (Milkshake), מרשמלו (Marshmallows)… אבל נעצור כאן, כי זה סתם עושה לנו חשק.

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.