נוקיה (Nokia), או נכון יותר HMD Global, החלה לשלוח הזמנות למסיבת העיתונאים שהיא תערוך ב-23 בפברואר, יום לפני תחילתה הרשמית של תערוכת הסלולר המרכזית השנתית MWC 2020 בברצלונה.

עם זאת, להבדיל מיצרניות אחרות בשוק, HMD לא ממש רומזת מה היא תציג במסיבת העיתונאים. מצד שני יש הערכות רבות, ואחת מהן היא הצגה ראשונית של מה שאמור להיות טלפון הדגל החדש ומעורר הציפיות של החברה, Nokia 9.2 PureView ששוב יגיע עם הרבה מאוד מצלמות, כולל אחת מהן שתהיה מתחת לתצוגה בלי חריר.

עוד ברשימה נמצא Nokia 8.2 5G שמשמו ניתן להבין לאיזה שוק הוא מכוון, ומכיוון שבנוקיה משולבים ברוב המכריע של המכשירים מעבדי שוק ביניים, כנראה שמדובר ב-Snapdragon 765 החדש של קוואלקום (Qualcomm) שכבר מגיע עם מודם 5G משולב.

שני מכשירים נוספים שייתכן ויוצגו הם Nokia 5.2 שאמור להגיע עם Snapdragon 632 ומכשיר שוק הכניסה Nokia 1.3. כמו שאנחנו כבר למדנו להכיר את נוקיה, ייתכן מאוד שהיא תציג שוב חידוש של אחד הטלפונים הישנים של המותג.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.