ווסטרן דיגיטל (Western Digital) השיקה את ה-Gaming Drive Accelerated, כונן חיצוני עבור ה-Xbox One,שלא רק מגדיל את נפח האחסון אלא מציע גם שיפור ביצועים.

ה-Gaming Drive Accelerated הוא כונן חיצוני בטכנולוגיית זיכרון הבזק (SSD) אשר זמין בנפחים של 500 גיגה-בייט או 1 טרה-בייט. ממדיו צנועים יחסית של 12.7×10.1×3.3 ס"מ ומשקל של 124 גרם אך בעיצוב פלסטיק בצבע לבן עם סמליל ה-Xbox כשמסביב לגוף מסגרת גומי שחורה. עיצוב שבבירור שנועד להתכתב עם זה של קונסולות המשחק של מיקרוסופט (Microsoft) – ה-Xbox One S ו-Xbox One X.

wd accelerated gaming drive ssd games

בזכות השימוש בטכנולוגיית ה-SSD, הכונן מציע מהירות קריאה וכתיבה של 400 מגה-בייט לשנייה ולפי הפרטים הטכניים, המוצר בחברה מצאו כי בבדיקות פנימיות השימוש בכונן מביא "לשיפור מהירות הטעינה של עד ל-50 אחוזים" אם כי לא נכתב במפורש האם מדובר בהשוואה כנגד דגם אחר של החברה או הכונן הבסיסי של בה מצויידת הקונסולה.

ה-Gaming Drive Accelerated זמין לרכישה בארצות הברית, כשזה מוצע למכירה ב-120 או 220 דולרים לכונן בנפח של 500 גיגה-בייט ו-1 טרה-בייט, בהתאמה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.