אפליקציית הניווט הפופולרית בדרכה ל-Windows Phone: כלכליסט מדווח כי ווייז (Waze) תושק במהלך חודש יוני הקרוב בחנות האפליקציות של מיקרוסופט.

עד כה נאלצו משתמשי Windows Phone הישראליים לחפש אלטרנטיבות לאפליקציות ניווט, אולם המבחר המקומי היה מצומצם מאוד ולאחרונה החלו מפעילות הסלולר הגדולות במהלך של הוספת אפליקציות ניווט כחלק מהמכשירים הנמכרים דרכם. אפליקציות אלה לרוב ניתנות בתשלום חודשי. כעת עם כניסתה של וויז, יכולות הניווט במכשירי Windows Phone יקבלו ערך מוסף ואפשרות נוחה לניווט.

ווייז כיום זמינה עבור מכשירים המריצים את מערכות ההפעלה iOS, Android ו-BlackBerry 10 ולמעלה מ-40 מיליון משתמשים וכבר מזה תקופה פועלת לפיתוח גרסה מותאמת ל-Windows Phone 8, ואת זה ניתן ללמוד מהפורומים שבאתר אולם תאריך סופי עדיין אין כך שעד להודעה הרשמית נאלץ להמתין.

עדכון: מי שמעוניין לנסות בעצמו, יש בלוג שלם סביב התקנת ווייז על Windows Phone 7, שגם מתאים לגרסה 8.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.