וואלה! שופס, זירת הקניות הגדולה בישראל משיקה אפליקציה מלאה ל- iPhone ולאנדרואיד. האפליקציה תאפשר רכישה ומימוש של כל מוצרי האתר הכוללים כ – 15 אלף פריטים. את האפליקציה ניתן יהיה להוריד מחנות האפסטור של אפל ומהמרקט של גוגל בחינם.

האפליקציה מאפשרת לרכוש מוצרים בכל זמן ובכל מקום דרך הסלולר. הלקוחות לא מוגבלים למחשב בבית או בעבודה ויכולים לרכוש את המוצרים שלהם מכל מקום. האפליקציה מאפשרת לעשות חיפוש, לקבל התראות אישיות און ליין, לקבל דילים מבוססי מיקום, לנהל את החשבון האישי וכמובן לרכוש את המוצרים.

סיגל כספי, מנכ"ל וואלה! שופס מציינת כי "הושלמה העברת האתר לזירה הסלולרית. מעתה אנו מצרפים כ- 5 מיליון מסכים פוטנציאליים אשר גם הם יוכלו בלחיצת אצבע לבצע רכישות. זירת הסחר של וואלה! שופס היא הראשונה בישראל ואינה מתבססת רק על קופונים, אלא מביאה את כל מגוון המוצרים של האתר, אשר כוללים כ- 15 אלף מוצרים, לסלולר. אנו צופים כי 5% מסך המכירות יעשו דרך האפליקציה כבר בשלושת החודשים הבאים ובהמשך כ- 20-25% מסך המכירות באתר יעברו דרך הזירה הסלולרית.

קישור לאפליקציה: http://www.wallashops.co.il/GetIPhone

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.