הטלפון החדש עליו הכריזה ויוו (Vivo), ה-X27, מציע הרבה אלמנטים של מכשירי צמרת בתוך מכשיר שמיועד בסופו של דבר לשוק הביניים, ולאו דווקא לצמרת שלו – אם בודקים את תגית המחיר שמוצמדת לקופסה שלו.

ויוו שילבה בו מצלמה קופצת כדי להבטיח מסך נקי באמת, חיישן טביעות אצבע מתחת למסך וגם שלוש מצלמות מאחור בעיצוב בולט ושונה מאוד ממה שמציעות היצרניות כיום – ויש לציין, שגם כנראה יותר יפה. גם העיצוב של הגב, שמוגש בצבעי כחול וורוד ייחודיים, מיוחד משהו ועבר ליטוש מוגדר כדי לגרום למשחקי צל ואור זעירים עם הזזת המכשיר.

למעשה X27 יוצג בשני דגמים: אחד עם 8 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט זיכרון אחסון שיצויד ב-Snapdragon 625, ואחד עם אותה כמות זיכרון עבודה אבל עם זיכרון אחסון כפול ועם Snapdragon 710 – המחיר של השני כבר פורסם ויעמוד על כ-535 דולרים, והוא היקר מבין השניים.

מסך ה-sAMOLED של הטלפון החדש של ויוו יהיה בגודל 6.39 אינץ' ברזולוציית +FHD. המצלמה הקדמית היא בגודל של 16 מגה-פיקסל, ולפי החברה המנגנון קופץ החוצה במהירות של 0.68 שניות.

מערך הצילום מאחור, כפי שאפשר לראות בתמונות, מסודר בצורה אופקית אבל לא בצד המכשיר וגם לא ממש במרכז, אלא במיקום כלשהו באמצע עם מסגרת נמתחת עד קצה המכשיר – עיצוב ייחודי ומאוד מעניין. המצלמה הראשית מצוידת בחיישן 48 מגה-פיקסל עם מפתח f/1.79 ואילו לשנייה יש עדשה רחבת זווית עם מפתח f/2.2 ועם חיישן 13 מגה-פיקסל. המצלמה המשלימה את המערך מציעה חיישן 5 מגה-פיקסל עם צמצם f/2.48 שתפקידה בעצם סיוע.

קרא עוד:  דיווח: גוגל תציג גרסת 5G של Pixel 4 בשבוע הבא, וגם שעון

שתי הגרסאות של X27 מציעות סוללת 4,000 מילי-אמפר/שעה ומערכת ההפעלה היא אנדרואיד 9 שמעליה הממשק Funtousch OS 9.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.