ויוו (Vivo), כמו יצרניות סיניות רבות אחרות, מקדישה לאחרונה מאמצים רבים בשיווק מכשירים שקודם כל מוצעים לשוק ההודי, ועכשיו יש לה עוד מכשיר חדש לשוק הביניים שעונה לשם Y17, ומציע שלוש מצלמות מאחור וסוללה שהינה גדולה במיוחד, ומחפש כנראה להתחרות ב-Realme 3 Pro של אופו (Oppo) שהגיע גם הוא ממש בימים האחרונים לשוק.

ל-Y17 יש מסך 6.35 אינץ' ברזולוציית +HD והוא מציע תצוגה מלאה דקת שוליים עם מגרעת טיפה בחלק העליון. מאחור, כאמור, יש שלוש מצלמות: 8 מגה-פיקסל עם זווית צילום רחבה במיוחד, מצלמה ראשית בגודל 13 מגה-פיקסל ומצלמת עומק עם חיישן 2 מגה-פיקסל. המצלמה מקדימה מצוידת בחיישן 20 מגה-פיקסל עם מפתח f/2.0 מול ה-f/2.2 של שתי המצלמות העיקריות מאחור.

המערכת על שבב היא Helio P35 של מדיה-טק (MediaTek) והוא מצויד ב-4 גיגה-בייט זיכרון עבודה עם 128 גיגה-בייט זיכרון אחסון. אחת מנקודות המפתח של המכשיר, שמחירו טרם פורסם, היא כמוזכר בפתיחה סוללה גדולה בנפח עבודה של 5,000 מילי-אמפר/שעה שתומכת בטעינה מהירה בהספק של 18 וואט בטכנולוגיה שהחברה מכנה Dual Engine. מאחור יש גם חיישן טביעות אצבע במיקום הסטנדרטי.

הסוללה הגדולה מוסיפה רבות לעובי של המכשיר שעומד על 8.92 מ"מ וגם למשקל שלו שהוא 190 גרם. המכשיר יוצע בצבעים כחול מינרלי ואדום מיסטי.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.