לא רק בסלולרי האנדרואיד גורם לאפל לחשוש, אלא גם בנגני המולטימדיה, זאת שלאחרונה השיקו מספר שחקנים חשובים בשוק מכשירים מבוססי אנדרואיד: פיליפס עם ה-GoGear Connect, ארכוס עם מגוון נגנים חדשים וכעת, גם סמסונג עם נגן מדיה מסדרת ה-Galaxy המוכרת לנו כל כך מהסלולר, ה-Samsung Galaxy Player 50.

הוא דומה להפליא למכשיר הסלולר Galaxy S, קטן מעט יותר ובעל מסך 3.2 אינצ’. בדומה ל-iPod Touch, גם כאן תוכלו להוריד אפליקציות, להוסיף ווידג’טים, אייקונים ועוד והכל בממשק ה-Galaxy העשיר למערכת האנדרואיד בגרסה 2.1, ויספק לכם את כל מה שתזדקקו לו שה-iPod Touch מסוגל. יש לו קישוריות WiFi לגלישה באינטרנט והורדת אפליקציות, מקלט GPS לשימוש כמכשיר ניווט ומצלמה 2 מגה פיקסל ליצלום תמונות.

יתרונו הגדול הוא ביכולתו לנגן קבצי Divx/H.264 ויגיע בגרסאות 8 או 16GB, זאת בנוסף לאפשרות הרחבה בכרטיס microSD החשוב לא פחות. עוד תמצאו בו גם מקלט רדיו FM להאזנה ותקשורת DLNA לשידור קבצי מדיה בצורה אלחוטית למכשירים תומכים. הוא מוצע כעת במכירה מוקדמת בצרפת במחיר של €200 (כ-$270), מעט יותר יקר מה-iPod Touch, ולא פורסם האם הוא יגיע גם לארה”ב ולשאר העולם. צפו בסרטון הדגמה בהמשך. (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.