אפליקציית השיחות החינמיות Viber (וויבר) מגיעה לאנדרואיד מארקט. האפליקציה אינה דורשת תשלום וחינמית לגמרי, ורק דורשת חיבור לאינטרנט בצורה הנוחה לכם כך שתוכלו לשלוח הודעה או להתקשר לחבר לא משנה היכן הוא נמצא בעולם. בהתקנתה היא תזהה את אנשי הקשר שלכם ולפי מספר הטלפון שלהם היא יודעת האם למשתמש מותקנת האפליקציה כך שאינה אפילו דורשת רישום מקדים. ההתקשרות מתבצעת בחיבור אלחוטי WiFi או 3G וכמובן השירות "בחינם" בהתאם לחבילת הגלישה של הרשת הסלולרית שבה אתם משתמשים.

גרסת האנדרואיד כוללת גם חייגן פנימי שיכול להחליף את החייגן הסטנדרטי של מערכת האנדרואיד כך שהוא מזהה במיידי האם איש הקשר שאליו אתם מעוניינים לחייג מחובר כרגע לשירות. כאשר מקבלים הודעה ניתן להשיב ישירות מהמסך שבו אתם נמצאים ללא הצורך להיכנס לרשימת ההודעות ומסך החיוג מאפשר לעבור במהירות לחיוג דרך הרשת הסלולרית וחיוג דרך Viber.

בעוד משתמשי האייפון נהנים מ-Viber כבר תקופה ארוכה, משתמש האנדרואיד נאלצו להמתין זמן רב כאשר האפליקציה הייתה עד כה בגרסת בטא סגורה עוד מחודש מאי. Viber קיימת בשוק השיחות קצת פחות משנה, וצברה כ-20 מיליון משתמשים רשומים, ו-12 מיליון משתמשים פעילים במהלך השלושים הימים האחרונים. החברה מפרסמת כי המשתמשים מדברים 11 מיליון דקות ליום, בממוצע של 6 דקות לשיחה וכמיליארד דקות חינם ברבעון האחרון.

מנכ"ל החברה, טלמון מרקו אומר: "אנחנו מסתכלים קדימה בהשקת אפליקציית האנדרואיד שלנו, במיוחד לאחר שקיבלנו מספר מדהים של בקשות ממשתמשי אנדרואיד ובקשות להשיק גרסה גם להם. המספרים האחרונים מספרים לנו כמה המשתמשים אוהבים לשוחח ולשלוח הודעות בחינם."

קרא עוד:  מסתמן: Android Q תתמוך במצב שולחני בחיבור למסך מחשב

להורדה מהמארקט.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.