חברת ורני (Vernee) הסינית, אשר ידועה במכשירי המתכת הזולים שלה, הכריזה על דגם חדש הנקרא Thor E בו היא הטמיעה כפתור ייעודי לחסכון מהיר של סוללה.

Vernee Thor E הוא מכשיר לשוק הביניים אשר מכוון להתחרות כנגד Redmi 4X של שאומי (Xiaomi) עם מפרט מעט יותר טוב ומחיר נמוך יותר. במחיר של 129.99 דולר אי אפשר לצפות להרבה, אבל החברה הצליחה לשלב חומרה לשוק הביניים עם סוללה חזקה ביותר.

ורני מתגאה כי ב-Thor E יש כפתור ייעודי לחיסכון מהיר בסוללה, שבלחיצה עליו הוא הופך את המסך לשחור לבן, מגביל את ביצועי המעבד ומבטל סנכרון ואפליקציות ברקע. החברה קוראת לכפתור "Phisical E-ink Key" ומבטיחה עוד 24 שעות שימוש כשהסוללה על 20%, אבל השם מטעה שכן המסך לא באמת מיוצר בטכנולוגיית דיו דיגיטלי.

כך או כך הסוללה המובנת היא בהספק של 5,020 מיליאמפר/שעה, כך שאנחנו לא ממש רואים צורך במעבר למצב חסכון ועוד יותר בכפתור ייעודי. כן היא שילבה טכנולוגיית טעינה מהירה המסוגלת להטעין בתוך כשעתיים, זאת לצד הגנות שונות המונעות טעינת יתר או התחממות הסוללה.

שאר המפרט של Thor E כולל בין היתר את מערכת העל שבב MTK6753 של מדיה-טק (MediaTek) המשלבת שמונה ליבות 1.3 ג'יגה-הרץ וזיכרון של 3 ג'יגה-בייט RAM (לעומת 2 ג'יגה-בייט ב-Redmi 4X). המצלמה הראשית 13 מגה פיקסל והמסך הוא בגודל 5 אינץ' ברזולוציית 720p. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד בגרסה 7.0.

קרא עוד:  היום זה מתחיל: מבצעי יום הרווקים 2019

Thor E מוצע למכירה במחיר נמוך יותר של 109.99 דולר (כ-390 שקל) רק לתקופת ההשקה. לאחר מכן מחירו יעלה ל-129.99 דולר.