ורני (Vernee) ביצעה השקה שקטה למכשיר החדש שלה M8 Pro – וזה די מובן לאור ריבוי ההשקות וההכרזות החודש. המכשיר כבר מוצע למכירה באתר הרשמי של החברה, והוא אחד מהבודדים בשוק כיום שמבוסס על Helio P60, המערכת על שבב עמה ביקשה מדיה-טק (MediaTek) לחזור לתודעה בשוק.

M8 Pro מצויד במסך 6.2 אינץ' עם מגרעת בינונית ברזולוציית +FHD שמכילה את המצלמה הקדמית לה חיישן של 13 מגה-פיקסל. מצלמה זו תומכת ב-Face ID.

מאחור צמד המצלמות, המסודרות בצורה אנכית מעל לחיישן טביעות האצבע, מצוידות בחיישנים בגודל של 16 ו-8 מגה-פיקסל. יש גם תמיכה בבינה מלאכותית, כנהוג, בעזרת שבב ייעודי שמשולב במערכת על שבב. המכשיר מגיע עם 6/64 מגה-בייט זיכרון ואפשרות הרחבה בעוד 128 גיגה-בייט לכל היותר.

הסוללה בנפח 4,100 מילי-אמפר/שעה תומכת בטעינה מהירה בנפח עבודה כולל של 18 וואט – בתצורת 9V/2A – וכן תומכת בטעינה אלחוטית בתקן Qi. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 8.1 והמחיר 280 דולרים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.